Jälgi meid

Ennustusvihjed

Levadia vs. Nõmme Kalju ennustusvihjed

Eesti jalgpalli kõrgliigas kohtuvad tabeli teine ja neljas meeskond. Kohtutakse juba kolmandat korda sel hooajal. Seni on kõigis kolmes omavahelises mängus olnud edukam Nõmme Kalju, kuid antud mängu puhul tasuks ennustada edu hoopis Levadiale.


Levadia vs. Nõmme Kalju

Teisipäev, 21. mai 2019
Mäng algab: 19:30
Ülekanne: ETV2

Levadia võit (1.9 @ Coolbet)
Levadia üle 2.5 värava (3.9 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Levadia on viie koduväljaku kohtumisega löönud lausa 26 väravat.
  • Nõmme Kalju on üheteist kohtumisega löönud kaheksateist väravat. Seda on sama palju kui kaks Levadia mängijat Roosnupp ja Budnik kokku!
  • Viimases omavahelises kohtumises teenis Levadia neli punast kaarti.

Viimased kaks omavahelist kohtumist on toimunud mai kuus. Esimeses võttis Nõmme Kalju 2:1 võidu. Seejuures oli platsil parem meeskond Levadia. Nad domineerisid täielikult esimest poolaega ja teenisid ka penalti, kuid suutsid sellel eksida. Seejärel lõi Kalju kogemata värava ning suutsid lõpuks ka kohtumise võita.

Teises omavahelises kohtumises, karikamängus, taaskord Levadia domineeris kohtumist ning läks kahel korral juhtima. Siis teeniti aga punane kaart ning viimasel minutil lõi õnnelikust olukorrast Kalju 2:2 viigivärava. Lisaajal domineeris mängu arvulises ülekaalus Kalju ning lõi ka värava. Seejärel hakkasid juba Levadia mehed protestima kohtunike kaheldatavate olukordade üle ning võtsid üksteise võidu punaseid kaarte.

Mõlemad kohtumised toimusid Kalju koduväljakul. Nüüd mängitakse omakorda Levadia kodustaadionil. Arvestades eelnevate kohtumiste kulgu, peaks olema täielik fiasko, kui Levadia suudaks taas Kaljule kaotada. Meie usume, et nad ei lase sellel juhtuda. Seda enam, et nädalavahetusel kaotas punkte tabeliliider Flora ning Levadial on hea võimalus vahet vähendada.

Kalju mänguvorm ei ole sel hooajal olnud valitsevale meistrile kohane. Tabelis asutakse alles neljandal positsioonil. Peale treenerivahetust on tulemused paranenud, kuid mängupilt on ikka üsna mannetu. Viimases kahes voorus on võit teenitud tänu õnnelikule lisaminutite väravale ja seda tabeli tagumise poole meeskondade üle.

Meie valikud:

  • Levadia võit (1.9 @ Coolbet)
  • Levadia üle 2.5 värava (3.9 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 78€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds