Jälgi meid

Ennustusvihjed

Rootsi vs. Tšehhi ennustusvihjed

Euroopa MM-valikturniiri play-off faasi üks tasavägisematest paaridest on Rootsi-Tšehhi. Mõlemad mängisid läinud suvel Euroopa meistrivõistlustel, aga teekonda MM-i suunas saab jätkata vaid üks. Kumb suudab oma unistust elus hoida?


Rootsi vs. Tšehhi

Neljapäev 24. Märts 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: TV3 Sport 2

Rootsi võit (2,05 @ Coolbet)

Kokku alla 2 värava (2,15 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Rootsi ei ole varem Tšehhile kordagi kaotanud, võites ühe mängu ja viigistades kaks.
  • Rootslased on koduväljakul võitnud kaheksa kohtumist järjest.
  • Tšehhi on viis mängu järjest kaotuseta püsinud ja võitnud kõik oma viimased kolm kohtumist.

Rootsi on viimasest neljast MM-ist kaasa löönud kolmes, samas kui Tšehhi loodab finaalturniirile jõuda esimest korda pärast aastat 2006. Nende unistus võiks vabalt juba läbi olla, kuna alagrupiturniir lõpetati kolmanda kohaga, kuid play-offis jätkatakse teekonda tänu edukale esinemisele Rahvuste liigas.

Tšehhil on generatsioonide vahetus üsna valulikult läinud, kuid nüüd on mitu silmapaistvat mängijat peale kasvanud ja isegi kui Kataris jääb käimata, siis kindlasti on tegu meeskonnaga, kellega tuleb järgnevates valiktsüklites tõsiselt arvestada.

Rootsil on põlvkonnavahetus natukene isegi vastupidiselt läinud. Zlatan Ibrahimovic lõpetas vahepeal koondisekarjääri mitmeks aastaks ära, kuid oli MM-valikturniiriks satsis tagasi ja oleks mänginud ka Euroopa meistrivõistlustel, kui ta poleks saanud põlvevigastust.

Samas jääb meil Zlatan neljapäeval siiski nägemata, kuna on ta on mängukeelu all, mille ta korjas väga õnnetult alagrupiturniiri viimases mängus Hispaaniaga. 40-aastane suurmeister tuli mängu lõpus 17 minutiks vahetusest sisse ja sai 90. minutil valikturniiri teise kollase kaardi.

Tuleb aga tunnistada, et isegi see Zlatanita Rootsi meeskond on üks väga kange sats. Tegu on hästi kokkumänginud meeskonnaga, kes pikalt ka ühe peatreeneri käe all tegutsenud. Janne Andersson leiab ikka ja jälle need õiged nupud üles, mida vajutada ning Tšehhi vastu on tal võimalik taas oma taktikaga hiilata.

Esimene panus – Rootsi võit. Zlatanit kasutada ei saa, aga näiteks on Rootsi esimese koondisekutse andnud Manchester Unitedi tõusvale tähele Anthony Elangale. Tšehhi on samal ajal värskelt teatanud, et nende ründekahur Patrik Schick vigastuse tõttu mängida ei saa. See on tohutu hoop satsile.

Teine panus – Kokku alla 2 värava. Rootsile meeldib teha madala skooriga mänge ja Tšehhil on peamine väravakütt puudu. Tohutult palju on kaalul ja see peaks mõlemad meeskonnad tegema ettevaatlikuks, mis omakorda peaks muutma mängu võimalustevaeseks.

Meie valikud:

  • Rootsi võit (2,05 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2 värava (2,15 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 102€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.



LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds