Jälgi meid

Ennustusvihjed

Itaalia vs Eesti ennustusvihjed

Eesti koondis alustab korvpalli Euroopa meistrivõistlusi võõrustaja Itaalia vastu. Kas tugev Itaalia koondis võtab avamängus kohustusliku võidu või suudavad eestlased korraldada turniiri alustuseks korraliku suurüllatuse?


Itaalia vs Eesti

Reede, 2. september 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: TV6

Eesti võidab 1. veerandaja (4,00 @ Coolbet)

Punktide arv üle 165,5 (2,23 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Itaalia koondis on viimases kolmes ametlikus mängus visanud keskmiselt 93 punkti.
  • 2015. aasta EM-ist on Eesti koondises alles veel Sten Stokk ja Siim-Sander Vene.
  • Eesti koondis peab seitsme päeva jooksul viis mängu.

Eesti koondis kuulub EM-il C-alagruppi, mida võõrustab Milano linn Itaalias. Lisaks itaallastele on samas alagrupis veel Kreeka, Horvaatia, Ukraina ja Suurbritannia. Graafik tõotab tulla tihe, sest seitsme päevaga tuleb ära mängida viis mängu.

EM-iks valmistudes on eestlased saanud mängupraktikat küllaga, sest alates augustikuu algusest on kohtutud kaks korda Leeduga (mõlemad mängud kaotati), Ilmar Kullami turniiril Tartus kohtuti Belgia ja Bosnia ja Hertsegoviinaga (mõlemad võideti) ning sõprusmängudele tõmmati joon alla kohtumisega Lätiga (kaotus).

Sellele järgnesid kaks ametlikku kohtumist maailmameistrivõistluste valikturniiri raames, kui võõrsil kohtuti Luka Doncici poolt veetava Sloveenia koondise ja kodus võõrustati põhjanaabreid Soomest. Mõlemad mängud paraku kaotati.

Pärast kohtumist Soomega selgus ka Eesti lõplik koosseis, kust treenerite otsusega arvati veel välja Märt Rosenthal, Siim-Markus Post, Robert Valge ja Artur Konontšuk. Varem oli juba selgeks saanud Kaspar Treieri puudumine, kes sai kohtumises Läti vastu vigastada.

Eesti vastane avavoorus on tugev Itaalia koondis, kes loodab kindlasti mängida medalitele. Itaallaste nimekirjas ei ole ühtegi NBA tasemel superstaari, vaid tegemist on ühtlase Euroliiga tasemel mängijatest koosneva võistkonnaga. Saapamaa ehk kõige tuntuim ja edukaim korvpallur Danilo Gallinari, kes on teinud tegusi ka NBA-s, pidi samuti EM-ist osa võtma, kuid vigastuse tõttu siiski ei saa osaleda.

Esimene panus – Eesti võidab 1. veerandaja. Eestlaste ainus võimalus siin mängus on hästi alustada ja loota, et peetakse mängu lõpuni vastu. Kui juba alguses jäädakse kaotusseisu, siis võõrsil on Itaalia kõrgetasemelise koondise vastu väga keeruline rongi alt välja tulla.

Teine panus – Punktide arv üle 165,5. Itaalia koondis on viimastes mängudes näidanud suurepärast resultatiivsust ning paraku Eesti kaitse on samuti olnud kohati kehvapoolne. Samas eestlased on siiski näidanud, et oskavad lahtist mängu harrastada ja punkte visata. Pigem on oodata lahtist ja suureskoorilist mängu.

Meie valikud:

  • Eesti võidab 1. veerandaja (4,00 @ Coolbet)
  • Punktide arv üle 165,5 (2,23 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 200€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds