Eesti vs Ukraina ennustusvihjed

Euroopa meistrivõistlustel aega nukrutsemiseks pole ja juba ootab Eesti koondisel ees kohtumine Ukraina koondisega. Kas ukrainlased võidavad teise mängu järjest või suudavad eestlased hoopis võiduarve avada?

Eesti vs Ukraina

Laupäev, 3. september 2022
Algab: 18.00
Ülekanne: TV6

Eesti võidab (4,05 @ Coolbet)

Siim-Sander Vene lauapallide arv üle 3,5 (2,20 @ Coolbet)

• Ukraina koondise võtmemängijad pidid avakohtumises Suurbritannia vastu mängima keskmiselt ligikaudu 20 minutit.
  • Vaatamata suurele võidule viskas Ukraina koondis Suurbritannia vastu kolmepunktiviskeid 35 protsendilise täpsusega.
  • Eesti koondis võttis avamängus Itaalia vastu 31 kahepunktiviset ja 28 kolmepunktiviset.

Eesti järgmine vastane Ukraina alustas EM-i C-alagrupi eeldatava autsaideri Suurbritannia vastu ning ei jätnud midagi juhuse hooleks. Briti saarte esindajad alistati skooriga 90-61 ehk koguni 29 punktiga. Poolajaks juhiti 12 punktiga ning võit otsustati lõplikult kolmanda veerandajaga, mis võideti 12 punktiga.

Võitjate parim oli ligi 23 minutit väljakul rassinud ja igapäevaselt NBA-s palli põrgatav Sviatoslav Mykhailiuk, kes kogus lisaks 15 punktile ka 5 lauapalli ja 4 resultatiivset söötu. Ukrainlaste teine NBA-s palliv mees ehk keskmängija Alex Len kogus 20 minutiga 13 punkti ja 6 lauapalli.

Ukraina koondise peatreener on lätlane Ainars Bagatskis, mis tähendab, et eestlastel on keeruline millegagi ukrainlasi üllatada. Samuti on Ukraina koondisel kahe NBA mehe näol selged liidrid, kuid eestlaste võimalused peituvad meeskondlikuses ja ühtlases koosseisus.

Eestlased alustasid EM-i C-alagruppi võõrustava Itaalia vastu, kus täismaja kodupubliku ees tahtis kohalik koondis näidata, milleks nad on võimelised. Avaveerandil, mis kaotati kolme punktiga, püsis Eesti mängus sees, kuid teisel veerandajal tegi Itaalia vahe sisse ning poolajaks juhiti 19 punktiga.

Kolmanda veerandi Eesti võitis kahe punktiga, kuid reaalselt enam mänguks ei läinud. Mängu lõppseisuks jäi 83:62. Suurimat pahandust tekitas Eestile uuest hooajast NBA-sse siirduv Simone Fontecchio, kes tabas olulistel hetkedel kaugviskesid ja tabas neid kokku 8-st viis.

Eesti koondise parim mängija oli Kerr Kriisa, kes patustas küll viie pallikaotusega, kuid hoidis oma teravuse ja kaugvisetega vahet itaallastega viisakana. Lõpuks jäi Kriisa arvele 24 minutiga 20 punkti ja kuus resultatiivset söötu. Teine eredam täht kohtumises Itaalia vastu oli Henri Drell, kes kogus 8 punkti, 2 lauapalli, 2 resultatiivset söötu ja 2 vaheltlõiget. Statistikast olulisem oli Drelli agressiivsus ja teravus, mis tõi elu Eesti koondise muidu üsna ümmargusse mängu.

Esimene panus – Eesti võidab. Ukrainlased jätsid avamängus parema mulje kui eestlased, aga vastased olid täiesti erineva tasemega. Ehk on ukrainlased pärast võitu Suurbritannia üle natuke maha rahunenud ja eestlastel õnnestub see ära kasutada. Ukraina on kahtlemata võidetav vastane ja pärast Itaalia käest saadud koslepit tullakse arvatavasti eriti näljaselt peale.

Teine panus – Siim-Sander Vene lauapallide arv üle 3,5. Eesti koondise kapten on selgelt raskustes oma visketabavusega. Vene kui kogenud mängumees teab, et siis tuleb punktid kätte saada korvi all võideldes kuni visked jälle tabama hakkavad või olla võistkonnale muudviisi kasulik. Oma mänguminutid saab ta ikka kätte.

• Eesti võidab (4,05 @ Coolbet)
  • Siim-Sander Vene lauapallide arv üle 3,5 (2,20 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 203€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.