Jälgi meid

Ennustusvihjed

Leicester City vs Manchester United ennustusvihjed

Premier League’i viienda mängudevooru lõpetab Leicester City ja Manchester Unitedi kohtumine. Kas tabeli lõpus virelev Leicester City saab hooaja esimese võidu või Manchester United võidab kolmanda mängu järjest?


Leicester City vs Manchester United

Neljapäev, 1. september 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: Viaplay

Manchester United võidab (2,16 @ Coolbet)

Leicester City ei löö väravat (3,30 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Leicester City läks hooaja kahes esimeses mängus juhtima, kuid ei suutnud kumbagi mängu võita.
  • Manchester United on Leicester City vastu värava löönud viimases 26 kohtumises.
  • Leicester City pole Manchester Unitedile kaotanud viimased viis kohtumist.

Enne kolmanda vooru kohtumist Liverpooliga kartsid paljud Manchester Unitedi toetajad, et ees ootab kolmas järjestikune kaotus, kuid koduväljakul võeti hoopis väga oluline võit. Sellele järgnes 1-0 võit võõrsil Southamptoni üle ning järsku ei paistagi enam kõik nii mustades toonides.

Lõuna-Inglismaa klubi üle saadud võit ei olnud kindlasti nii muljetavaldav kui igipõlise rivaali Liverpooli üle saadud võit, kuid kolm punkti saadi kätte ja see on kõige olulisem. Peatreener Erik ten Hag on ka kahtlemata rahul, et isegi veidi kehvema mängupildiga suudetakse võit ära võtta.

Üleminekuaken on samuti veel mõned päevad avatud ning Unitedi puhul ei saa kindlasti välistada mingeid üllatusi. Samuti on jätkuvalt lahtine Cristiano Ronaldo saatus, kes soovib küll klubist lahkuda, aga oma palganõudmiste tõttu on ründaja valikud üsna ahtakesed.

Leicester City peatreener Brendan Rodgers vajab oma meeskonnalt samasugust reaktsiooni ja esitust nagu United näitas Liverpooli vastu, sest hooaja avavoorus saadud viigile on järgnenud kolm kaotust ning olukord ei ole väga paljulubav.

Arsenali ja Southamptoni käest saadud kaotused olid igati teenitud, sest mängupilt oli mannetu, kuid Chelsea vastu võis positiivsemaid märke juba rohkem näha. Samas ei tasu unustada, et Chelsea mängis alates 28. minutist vähemuses, kuid suutis ikkagi võita.

Esimene panus – Manchester United võidab. Pärast võitu Liverpooli üle on Manchester Unitedi mängijatel enesekindlus kõrge ning võiduga Southamptoni üle kinnistati seda veelgi. Kvaliteeti iseenesest Unitedis jagub ning Maguire ja Ronaldo on samuti leidnud pingil enda jaoks sobiva koha. Leicester City vorm paistab hetkel üsna halb ning neil on keeruline motiveeritud Unitedi vastu saada.

Teine panus – Leicester City ei löö väravat. Leicesteri puhul on õhus väga palju ohumärke ja pigem võib olukord enne halveneda kui paremaks minna. Senistes mängudes on suudetud väravaid lüüa, kuid näiteks 10-mehelise Chelsea vastu oodanuks kõvasti rohkemat.

Meie valikud:

  • Manchester United võidab (2,16 @ Coolbet)
  • Leicester City ei löö väravat (3,30 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 108€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds