Jälgi meid

Ennustusvihjed

Inter vs. Napoli ennustusvihjed

lukaku inter

Kolmapäeval pannakse esimest korda peale MM-i pall mängu Itaalia kõrgliigas. Liidermeeskond Napoli sõidab alustuseks külla Interile, keda pole pikka aega alistada suudetud. Kas nüüd see lõpuks õnnestub?


Inter vs. Napoli

Kolmapäev, 4. jaanuar 2023
Algab: 21.45
Ülekanne: TV3 Sport 2

Kokku üle 3.5 värava (2.72 @ Coolbet)

Kokku alla 4.5 hoiatuskaardi (2.32 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Interi osalusega kohtumistes on see hooaega löödud keskmiselt lausa 3.7 väravat mängu kohta,
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes 1:1 viigiga.
  • Napoli on ainus meeskond liigas, kes pole kaotanud veel ühtegi kohtumist.

Milano Inter hoiab tabelis viiendat positsiooni. Tabeliseis Meistrite liiga kohtadele on väga tihe ning võidu korral on võimalus tõusta lausa teiseks.

Napoli on liiga esimene meeskond ja seda päris kindlalt. Lähimat jälitajat AC Milani edestatakse kaheksa punktiga.

Mõlemad meeskonnad pidasid detsembri jooksul rohkelt kontrollkohtumisi. Inter võitis viimati vahetult enne uut aastat Sassuolot 1:0. Napoli tuleb kohtumisele aga kaotuse pealt – viimati jäädi 1:4 alla Lille´le.

Tegemist on Itaalia kõrgliiga kahe kõige resultatiivsema meeskonnaga. Keskmiselt löövad mõlemad veidi üle kahe värava mängu kohta. Interi rõõmuks on nüüd tervenenud Belgia koondise ründaja Romelu Lukaku, kes kontrollkohtumistes juba ka väravavõrke sahistas.

Kui vaadata viimaseid omavahelisi kohtumisi, siis on need kõik lõppenus kas viigi või Interi võiduga. Napoli võidutses viimati üle Interi 2020. aasta veebruaris.

Koefitsientide järgi on ka seekord kerge favoriit koduväljakueelist nautiv Inter.

Esimene panus – kokku üle 3.5 värava. Tegemist on kahtlemata riskipanusega, sest tähtsamad kohtumised lõppevad tihti madala skooriga. Siiski on õhus teatud eeldused, et võime näha palju väravaid.

Nimelt ei saa Inter enam midagi tagasi hoida. Neil on kindlalt võitu vaja. Mõtlevad nad ju endiselt tiitlist ning vahe Napoliga on 11 punkti. See tähendab, et neid rahuldab ainult võit ning vajadusel ollakse valmis ka teatud riske võtma. Ründevõimekust on mõlemal meeskonnal küllaga.

Teine panus – kokku alla 4.5 hoiatuskaardi. Kui suuremaks rüseluseks ei lähe, siis tahaks arvata, et näeme maksimaalselt 3-4 hoiatuskaarti. Koefitsient on piisavalt kõrge, et antud panust proovida.

Meie valikud:

  • Kokku üle 3.5 värava (2.72 @ Coolbet)
  • Kokku alla 4.5 hoiatuskaardi (2.32 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 136€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds