Jälgi meid

Ennustusvihjed

Arsenal vs. Newcastle ennustusvihjed

Inglismaa kõrgliigas jooksevad teisipäeval väljakule liidermeeskond Arsenal ja kolmandal positsioonil asetsev Newcastle. Kumb meeskond paneb oma paremuse maksma või lepitakse viiki?


Arsenal vs. Newcastle

Teisipäev, 3. jaanuar 2023
Algab: 21.45
Ülekanne: Viaplay

Viik (3.84 @ Coolbet)

Kokku alla 2.5 värava (1.99 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Arsenal on liigas ainus meeskond, kes on kõik kohtumised koduväljakul sel hooajal võitnud.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Newcastle 2:0 võiduga.
  • Newcastle osalusega kohtumistes on käimasoleval hooajal löödud keskmiselt 2.5 väravat.

Arsenal on viimases kahes kohtumises näidanud väga head jalgpalli. Võidetud on siis vastavalt West Hami 3:1 ja 4:2 Brightoni. Enne viimast kohtumist saadi teada, et Manchester City kaotas punkte ja see andis meestele veelgi motivatsiooni juurde. On näha, et pingutatakse sajaga ja nähakse võimalust tänavu meistriks tulla.

Arteta hoolealuste üheks suureks trumbiks on see, et väravaid võib tulla igalt poolt. Lausa 10 erinevat mängijat on sel hooajal löönud vähemalt kaks väravat. Nüüdseks on viie värava autor Gabriel Jesus küll vigastusega väljas, kuid tema asendaja Eddie Nketiah on hetkel näitamas samuti väga efektiivset mängu.

Saame näha, kas Arsenali ründepidu ka Newcastle vastu jätkub. Nimelt on seekordne külalismeeskond liiga parim kaitsemeeskond. Vähemalt endale lüüa lastud väravate statistika järgi. Hetkel on samuti järjest tehtud kolm nullimängu. Tõsi, viimases Leedsi vastu peetud kohtumises ei löödud ka ise väravaid.

Võiks oodata väga põnevat kohtumist, kus Arsenal jätkab meeletut ründamist, kuid Newcastle on võimeline kodumeeskonna iga eksimuses omakorda ise ära kasutama.

Esimene panus – viik. Kui Arsenal ka selle kohtumise võitma peaks, siis muutub asi juba liiga muinasjutuliseks. Newcastle on tänavu võtnud punkte kõikidelt senistelt vastastelt peale Liverpooli. Ohvriteks ostunud ka Manchester City, Chelsea, Manchester United ja Tottenham. Ehk Arsenali jaoks on tõenäoliselt tegemist ühe hooaja raskeima kohtumisega, kui jätta vastasseisud City ja Liverpooliga kõrvale. Ennustaks viigilist tulemust.

Teine valik – kokku alla 2.5 värava. Arsenal on viimastes kohtumistes mänginud stiiliga, et lööge palju tahate, me lööme ikka rohkem. Vaevalt aga antud kohtumisele sellise taktikaga julgetakse tulla. See oleks liiga riskante. Ehk ootaks keskmisest kinnisemat mängu ja skoor võiks loogiliselt mõeldes jääda madalaks.

Ennustaks skooriks 1:1.

Meie valikud:

  • Viik (3.84 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2.5 värava (1.99 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 192€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds