Jälgi meid

Ennustusvihjed

Inglismaa vs. USA ennustusvihjed

Naiste jalgpalli MM-il on selgunud neli tugevaimat koondist, kes selgitavad poolfinaalides välja tänavused finalistid. Esimeses poolfinaalis lähevad vastamisi Inglismaa ja USA. Finaali pääsev naiskond kohtub esikoha mängus Rootsi ja Hollandi paari võitjaga.


Inglismaa vs. USA

Teisipäev 2. juuli 2019
Algab: 22:00
Ülekanne: ETV2

Inglismaa võit või viik (1.87 @ Coolbet)
Nurgalööke üle 10.5 (2.85 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on USA võitnud kolm, ühe on võitnud Inglismaa ning üks on jäänud viiki.
  • Inglismaa on play-offis löönud kahe mänguga kuus väravat ning endale pole lasknud lüüa mitte ühtegi.
  • USA on tänavusel MM-il igas kohtumises vähemalt kaks väravat löönud.

USA jaoks ei ole siin MM-il naiskonda, kelle vastu nad ei oleks favoriidid. Neile pakutakse koefitsiendiks kõigest 1.83. Olenemata sellest, et tegemist on poolfinaaliga, kus peaksid olema sõelale jäänud üsna võrdsed ja kõrge tasemega koondised, siis Inglismaa võidukoefitsient on lausa 4.60, mis tähendab, et nende võidu tõenäosuseks loetakse vaid 20%.

Usume, et Inglismaad on natukene alahinnatud. Nad on läinud turniiri käigus aina paremasse hoogu. Kui alagrupiturniir ei olnud veel nii muljetavaldav, siis kaheksandikfinaali ja veerandfinaali kindlad 3:0 võidud jätsid väga sümpaatse mulje. Vastupidiselt USA-le, kes tegi suurepärase alagrupiturniiri, kuid on peale seda play-offides natukene alla oma taseme mänginud, eriti kaheksandikfinaalis Hispaania vastu.

Seega meie esimene pakkumine on, et Inglismaa suudab selles kohtumises välja mängida vähemalt viigi. Naiste jalgpalli kõrgeim tipp on väga ühtlane ning top 6 koondised on kõik võimelised üksteist heal päeval võitma. USA miinuseks on ka suured pinged. Meedia on juba tembeldanud, et kõik peale turniiri võidu on naiskonnale pettumus ning selline surve võib teha koondisele hoopis karuteene.

Teisena läheme natukene riskeerivama valiku poole ehk ennustame vähemalt 11 nurgalööki. Seda väärtustatakse üsna kõrge koefitsiendiga. Arvestades seda, et jalgpallis – isegi naiste jalgpallis – ei ole 11 nurgalööki midagi erilist, siis tasuks antud panust proovida.

Meie valikud:

  • Inglismaa võit või viik (1.87 @ Coolbet)
  • Nurgalööke kokku üle 10.5 (2.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 57€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds