Jälgi meid

Ennustusvihjed

Brasiilia vs. Argentina ennustusvihjed

Copa America esimeses poolfinaalis kordub 2004a. ja 2007a. finaal, kui vastamisi lähevad korraldajamaa Brasiila ja nende igipõline konkurent Argentina. Arvestades seda, et seni on edu saatnud omavahelistes kohtumistes pigem Brasiiliat, siis mis oleks Argentina jaoks veel magusam, kui vastaste endi kodus neile kaotus kinkida.


Brasiilia vs. Argentina

Kolmapäev 3. juuli 2019
Algab: 03:30
Ülekanne: –

 N.Otamendi teenib hoiatuskaardi (3.7 @ Coolbet)
Brasiilia võit (1.9 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on lõppenud kolm Brasiilia võiduga, korra on võitnud Argentina ning korra on lepitud viigiga.
  • Argentina on seni löönud turniiril viis väravat, Brasiilia kaheksa.
  • Brasiilia on viimases kuues matšis oma vastased suutnud nulli peal hoida.

Nagu arvata oligi, siis on kihlveokontorite arvates on antud kohtumise favoriit kõik kodused Copa America´d võitnud Brasiilia. Nad pole seni turniiril lasknud endale ühtegi väravat lüüa ning omavad kodupubliku toetust. Argentina samal ajal trotsib meedia kriitikat ja alles otsib õiget rütmi. Nende kiituseks tuleb tõdeda, et turniiri alustanud väga mannetust ja ümmarguse mängustiiliga Argentinast on poolfinaaliks saanud juba palju parema koostöö ja selgema visiooniga meeskond.

Kindlasti on oodata tulist kohtumist, mille jooksul peab mängu peakohtunik härra Zambrano kordi ja kordi kollast hoiatuskaarti taskust välja võtma. Seega esimena üritakski ennustada, et kes oleks potentsiaalne kollase kaardi teenija antud kohtumises. Selleks meheks võiks olla Nicolas Otamendi.

Otamendi on suurturniiridel alati olnud Argentina jaoks väga tähtis kaitselüli ning on valmis meeskonna edu nimel ka vastastele karmimaid vigu tegema, mis tihti lõppevad hoiatuskaardiga. Eelmise aasta MM-il teenis Argentinlane näiteks lausa 7(!) kollast kaarti 15 kohtumise jooksul. Ka sel Copa Americal on Otamendi juba ühe kollase teeninud. Arvestades, kui raske saab olema tehniliste Brasiillaste vastu ning kui suured on pinged, siis antud kohtumises on kaart tulema väga kerge.

Kui aga tulla tagasi mängu üldise tulemuse juurde, siis ootaks pigem madalaskoorilist kohtumist, mis lõppeb emma-kumma meeskonna üheväravalise võiduga. Arvestades kõiki asjaolusid, siis on Brasiilia favoriidikoorem igati õigustatud ning Argentina edasipääsu võimalused pigem üsna minimaalsed ning vajavad paljude arust maailma parimaks jalgpalluriks peetava Lionel Messi individuaalset super-sooritust. Ennustame tulemuseks 1:0 või 2:1 Brasiilia võitu.

Meie valikud:

  • N.Otamendi teenib hoiatuskaardi (3.7 @ Coolbet)
  • Brasiilia võit (1.9 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 74€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds