Jälgi meid

Ennustusvihjed

Kaia Kanepi vs. Stefanie Vögele ennustusvihjed

Kaia Kanepi kohtub enda Wimbledoni avakohtumises maailma 100-nda reketi Stefanie Vögelega. Šveitslanna parim tulemus suure slämmi turniiril on kolmas ring. Wimbledonil pole ta kunagi esimesest ringist kaugemale jõudnud. Tennisistide omavaheliste kohtumiste saldo on 1:1 viigis.


Kanepi vs. Vögele

Teisipäev, 2.juuli 2019
Mäng algab: 13:00
Ülekanne: Kanal12, Postimees.ee

Kaia Kanepi võit AH-3.5 (1.82 @ Coolbet)
Kaia Kanepi võidab 2:0 (2.1@ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Kaia Kanepi ei ole peale French Openit ühtegi matši pidanud. See tähendab, et eestlanna ei ole viimasel ajal ühelgil muruväljakutega turniiril osalenud, et uue kattega jälle ära harjuda. Aga nagu öeldakse, siis kogemused loevad ja sportlane tunneb ennast ise kõige paremini. Jaotab koormust mõistlikult ning seni on Kanepi näidanud, et tähtsatel turniiridel suudab näidata väga head taset.

Vögele tegi poolteist nädalat tagasi kaasa Eastbourne´i muruturniiri, kuid kaotas kohe avalahingu 0:2 maailma 74-ndale reketile. Ka varasematel turniiridel ei ole Šveitslanna erilist muljet jätnud. Kokkuvõttes on Vögele teeninud viimasest kuuest matšist vaid ühe võidu.

Muruväljakutel võimenduvad Kaia Kanepi niigi võimsad servid ja löögid veelgi. Usume, et see ongi esimeses kohtumises eestlanna suurimaks trumbiks kogemuste kõrval.

Kaiale valmistavad kõige rohkem peavalu vastased, kes on väga head tõrjujad ning suudavad enda vastuvõtu geimi eriti hästi mängida. Stefanie Vögele näol ei ole tegemist seda sorti mängijaga.

Meie oleme meelestatud positiivselt, et Eesti sportlane suudab favoriidi staatust eeskujulikult täita ja võtab kindla võidu. Seega soovitaksime esimesena händikäpi valikut Kaia Kanepi võidule. Teisena, natukene riskeerivama valikuna, panus Kaia Kanepi 2:0 võidule.

Meie valikud:

  • Kaia Kanepi võit AH-3.5 (1.89 @ Coolbet)
  • Kaia Kanepi võidab 2:0 (2.1 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 42€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds