Inglismaa vs. USA ennustusvihjed

Reedel peab oma alagrupi teise kohtumise Inglismaa jalgpallikoondis, kelle vastaseks on avavoorus soliidse esituse teinud USA. Kas paljude eestlaste lemmikkoondis kindlustab edasipääsu või üllatab USA?

Inglismaa vs. USA

Reede, 25. november 2022
Algab: 21.00
Ülekanne: ETV 2

Inglismaa lööb värava mõlemal poolajal (2.61 @ Coolbet)

USA ei löö väravat (2.21 @ Coolbet)

• Inglismaa on viimase viie kohtumisega lasknud endale lüüa lausa 10 väravat ehk 2 mängu kohta.
  • USA on viimase nelja kohtumisega löönud vaid kaks väravat.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Inglismaa 3:0 võiduga.

Inglismaa alustas MM-i 6:2 võiduga üle Iraani ning juhib alagruppi. USA tegi 1:1 viigi Walesiga ning on ühe punkti peal.

Kas Inglismaa on tõesti nii hea, kui näitab nende esimese kohtumise skoor? Tahaks öelda, et ei, lihtsalt nende realiseerimine oli põhimõtteliselt ideaalne. Nimelt näiteks Saksamaa koondis lõi kolmapäevases kaotatud kohtumises Jaapanile statistiliselt(xG ehk eeldatav väravate arv võimaluste järgi) rohkem häid võimalusi skoorimiseks, kui tegi seda Inglismaa Iraani vastu.

Jah, tubli esitus Inglismaa poolt, aga mitte päris nii võimas, kui skoor peegeldab.

USA avakohtumine Walesi vastu jättis kahetised muljed. Esimene poolaeg oli väga soliidne, kuid teisel poolajal väsiti ning ei suudetud kohtumist enam kontrollida. Kergeks küsimuseks, et kuidas on kosutud teiseks kohtumiseks. MM puhkepäevadega just ei hellita.

Puhtalt paberil koosseise võrreldes pole kahtlustki, kumb meeskond kohtumise võitma peaks. Samas senine MM on tõestanud, et tänu distsiplineeritud kaitsetööle, edukatele kontratele ja kergele õnnele, suudavad autsaiderid suurtele rohkelt peavalu tekitada. Võtame kasvõi Saudi-Araabia esituse Argentina vastu või Jaapani võidumängu Saksamaa vastu. Rääkimata Tuneesia viigist Taaniga.

Esimene panus – Inglismaa lööb värava mõlemal poolajal. Tihti ei õnnestu sellised panused uimase esimese poolaja tõttu, kuid USA ei tundu nii distsiplineeritud kaitsetööga meeskond, et suudaks Inglismaa rünnaku esimesel poolajal lukku panna. Pigem lööb Inglismaa mõlemal poolajal vähemalt ühe kolli ära.

Teine panus – USA ei löö väravat. Kui Inglismaa kaitseliin mõnda suurt käkki ei korralda või Maguire omaväravat löö, siis on raske näha, kuidas USA väravateni peaks jõudma. Kvaliteeti ründepoolel justkui oleks, aga meeskonnana on asi ikka väga toores. Tahaks öelda, et pigem USA jääb nulli peale, kui ei jää nulli peale.

• Inglismaa lööb värava mõlemal poolajal (2.61 @ Coolbet)
  • USA ei löö väravat (2.21 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 130€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.