Jälgi meid

Ennustusvihjed

Brasiilia vs. Serbia ennustusvihjed

Neljapäeval jookseb platsile tänavuse MM-i suurim favoriit Brasiilia, kui G-alagrupi kohtumises minnakse vastamisi üllatusvõimelise Serbiaga. Kas Brasiilia suudab Lõuna-Ameerika tippmeeskondade au päästa ja võtab kolm punkti?


Brasiilia vs. Serbia

Neljapäev, 24. november 2022
Algab: 21.00
Ülekanne: ETV 2

Brasiilia võidab mõlemad poolajad (3.60 @ Coolbet)

Casemiro saab hoiatuskaardi (3.00 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Brasiilia on viimase viie kohtumisega löönud lausa 18 väravat.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Brasiilia 2:0 võiduga.
  • Serbia viimase kuue kohtumise saldo on viis võitu ja üks kaotus.

Kui võrrelda kõikide MM-il osalevate koondiste nimekirjasid paberil, siis võiks Brasiilia koosseis olla küll üks tugevamaid. Võrreldes nelja aasta taguse ajaga on nüüd koondisesse tõusnud talendikad noored eesotsas Raphinha, Antony ja Vinicius Junioriga, kes välja puksinud Firmino, Coutinho ja Costa.

Serbia koondis on samuti üsna esinduslik. Eriti rünnakul ja keskväljal. Kaitseliinis pole päris nii säravaid nimesid, kui veel umbes viis-kuus aastat tagasi, kuid antud kohtumisega on neil võimalik oma nimesid juba natukene tummisemaks mängida.

Samad meeskonnad kuulusid MM-il ka neli aastat tagasi ühte ja samasse alagruppi. Huvitaval kombel on ka kolmas meeskond Šveits sama. Toona võitis Brasiilia Serbiat 2:0 ning võitis ka alagrupi. Serbia jäi kolmandaks ja pakkis kohvrid.

Enne kohtumist võiks ennustada kahte kõige tõenäolisemat stsenaariumit. Esimene näeb välja selline, et Brasiilia õnnestub kohtumise üsna varajases faasis ja võtab lõpuks kindla võidu. Teine on selline, et Serbia kaitse peab vastu ning suurfavoriit Brasiilia mäng muutub aina närvilisemaks, pinge kasvab, kuid lõpuks võetakse ikka jõuga napp võit.

Esimene panus – Brasiilia võidab mõlemad poolajad. Serbia on südikas vastane, kuid tõenäoliselt jääb nende kaitsemäng Brasiilia ülikiirete äärte ja tehniliste mängijate vastu natukene hätta. Kui Brasiilia suudab ületada neile asetatud pinged, siis ennustaks neile kahe-kolme väravalist võitu.

Teine panus – Casemiro saab hoiatuskaardi. Veel Real Madridis mängides teenis Casemiro põhimõtteliselt igas kolmandas mängus hoiatuskaardi. Tema ülesanne väljakul on eelkõige keskväljal asjad korras hoida ning tihti peab selleks vastaste kontraid maha võtma. Eriti, kui sul on rünnakul sellised mängijad, kes kaitsetööd väga ei tee.

Meie valikud:

  • Brasiilia võidab mõlemad poolajad (3.60 @ Coolbet)
  • Casemiro saab hoiatuskaardi (3.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 180€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds