Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laupäevane MM-i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 4.50 koefitsiendiga kombopanuse, mis 50€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 225€.


Prantsusmaa vs. Taani

(Laupäev 18:00 ETV 2)

Prantsusmaa tuleb kohtumisele 4:1 võidu pealt Austraalia vastu. Taani 0:0 viigi pealt Tuneesiaga.

Tahaks öelda, et Prantsusmaa on üks nendest meeskondadest, kelle esitus avavoorus jääb kindlasti plusspoolele. Vastane ei olnud just kõige tugevamast puust, kuid valitsev maailmameister näitas klassi. Eriti tahaks välja tuua Kylian Mbappe esituse. Ta oli platsil tõeline liider – tekitas teistele võimalusi, skooris ise ning suhtumine oli vägagi paigas.

Taanilt oleks oodanud rohkem. Kohtumises Tuneesiaga oldi küll parem meeskond ning tekitati paar sajaprotsendilist võimalust, kuid natukene mindi siiski lati alt läbi.

Antud koondised jagasid tänavu ka Rahvuste liigas alagruppi. Taani võitis mõlemad kohtumised. Vastavalt 2:0 ja 2:1.

Aga MM ei ole enam Rahvuste liiga või tavaline reakohtumine. Taani on enne MM-i näidanud head jalkat ja kruvinud paljude ootused üles, aga antud kohtumises asetaks kindlaks favoriidiks siiski Prantsusmaa. Lisame kombosse, et Prantsusmaa lööb vähemalt kaks väravat.

Meie valik: Prantsusmaa üle 1.5 värava (2.03 @ Coolbet)


Argentina vs. Mehhiko

(Laupäev 21:00 ETV 2)

Argentinale meeldib ennast MM-idel panna rasketesse olukordadesse. Noh, kas just meeldib, aga välja kukub küll niimoodi. Neli aastat tagasi MM-il oli peale kahte esimest vooru Argentinal kirjas 1 punkt. Kindlasti tahetakse tänavu seda saatust vältida, kuid Mehhikol on teistsugused plaanid.

Mehhiko oli 0:0 lõppenud kohtumises Poole vastu hea. Keskmiselt hea. Poolast oldi veidi parem meeskond, kuid võiduks sellest ei piisanud. Lisaks päästis väravavaht penaltitõrjega.

Viimased omavahelised kohtumised on kõik kuulunud üsna kindlalt Argentinale ja mõistagi on ka selles kohtumises Messi meeskond favoriit. Aga esimese kohtumise pealt ei julge neile täiesti kindlalt võitu küll ennustada. Platsi viimasel kolmandikul jäi ründeteravus väga ümmarguseks.

Seega hoidume lõpptulemuse ennustamisest ja valime kombosse panuse, et näeme kohtumises vähemalt 10 nurgalööki. Argentina ründab palju läbi äärte ja see toob tõenäoliselt kaasa ka üle keskmise palju nurgalööke.

Meie valik: Nurgalööke üle 9.5 (2.27 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 4.50


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 225€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds