Jälgi meid

Ennustusvihjed

Inglismaa vs. Ungari ennustusvihjed

Nädalavahetusel Andorra vastu lustinud Inglimaa koondisel on teisipäeval Ungari vastu tulemas tõsisem tööpäev. Madjaritel on sügisel olnud minek üsnagi masendav, aga Euroopa meistrivõistlustel hirmutati mitut tippkoondist ja nüüd proovitakse seda jälle teha.


Inglismaa vs. Ungari

Teisipäev 12. Oktoober 2021
Algab: 21.45
Ülekanne: TV3 Sport 2

Kokku üle 3,5 värava (2,55 @ Coolbet)

Inglismaa -2 händikäp (2,20 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Koondised on varem kohtunud 23 korda: Inglismaal on 16 võitu, Ungaril viis.
  • Inglismaa on MM-valiksarjas koduplatsil 26 mängu kaotuseta (24 võitu, kaks viiki).
  • Ungari on suutnud oma viimasest kaheksast mängust noppida ainult ühe võidu (kolm viiki, neli kaotust).

Ungari mäng suvel ja sügisel on olnud nagu öö ja päev. Asjad algasid septembris kohe koduse 0:4 kaotusega inglastele ja sealt edasi ei ole kuidagi oma hoogu sisse saadud. Kaotuste vahelt terendab vaid 2:1 üleolek Andorrast.

Sügise sisse jääb ungarlastel ka kaks kaotust Albaaniale ning nende tõttu on koondis jäänud valiksarjas väga raskesse seisu. Kümne punkti peal olles on veel võimalik neljandalt kohalt tõusta ja MM-pileti nimel konkureerida, aga Albaanial endal on tänu magusatele võitudele 15 punkti ja Poolal 14 silma. Inglimaa istub I-grupi tipus 19 punktiga.

Kolm Lõvi on oma tööd valikturniiril taas kindlalt ära tegemas. Inglismaa näol on tegu meeskonnaga, kes valikmängudes haruharva punkte ära annab ja praegu käsilolevas tsüklis juhtus see ka läbi imede ime, kui väga kehvasti esinenud Poola eelmisel kuul Varssavis lisaminutite väravaga kuidagi 1:1 viigi kätte sai.

Mujalt tulemuste saamisega ei ole samuti Gareth Southgate’i hoolealustel viimasel ajal probleeme olnud, kui laupäeval jõuti kõikide kohtumiste peale 17-mängulise kaotusteta seeriani. Seejuures on selle seeria käigus meeskond ainult kaheksa minutit ja 53 sekundit kaotusseisus mänginud ning kogu see aeg pärineb ühest mängust – EM-i poolfinaalist Taani vastu.

Inglaste mäng ei pruugi alati särav olla, aga see on efektiivne ning see on viinud Southgate’i hiilgavate numbriteni. Värskelt viie ametiaasta täitumist tähistanud treener on võitnud 42 oma 65-st mängust koondise bossina, kaotuseid on ainult kümme.

Esimene panus – Kokku üle 3,5 värava. Nende meeskondade vahel oli eelmises kohtumises neli väravat ning need kõik tulid ühe meeskonna poolt ja teisel poolajal. Potentsiaali järjekordseks suure skooriga mänguks on tublisti ning nagu septembrikuine matš näitas, siis selleks ei peagi tulema üldse ungarlaste panust.

Teine panus – Inglismaa -2 händikäp. Näib, et EM-i aegsest visast Ungari satsist ei ole suurt midagi enam järgi ja seetõttu võib siin vabalt Inglismaale tulla järjekordne suur võit. Meeskonnal on väga head kaitsenumbrid ja nulli hoides ei tohiks absoluutselt probleemiks olla vähemalt kolme väravaga võitmine.

Meie valikud:

  • Kokku üle 3,5 värava (2,55 @ Coolbet)
  • Inglismaa -2 händikäp (2,20 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 127€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds