Jälgi meid

Ennustusvihjed

Brasiilia vs. Uruguay ennustusvihjed

Lõuna-Ameerika MM-valiksari jätkub olukorrast, kus Brasiilia äsja oma esimesed punktid kaotanud. Nüüd proovitakse võidurajale tagasi jõuda Uruguay vastu, kes halvast algusest kosunud ja viimaste mängudega oma tabelikohta kõvasti parandanud. 


Brasiilia vs. Uruguay

Reede 15. Oktoober 2021
Algab: 3.30
Ülekanne: viaplay.ee

Brasiilia -1 händikäp (2,63 @ Coolbet)

Enim väravaid 2. poolajal (2,21 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad kohtuvad 78. korda, eelnevalt on Brasiilia kogunud 37 võitu, Uruguay 20.
  • Brasiilia viimase 18 mängu saldo on 15 võitu, kaks viiki ja üks kaotus.
  • Uruguay on valiksarjas võitnud vaid kolm oma viimasest 15-st võõrsilmängust (viis viiki, seitse kaotust)

Uruguaylased tulid sügisele peale seisust, kus koondisel oli kuue mänguga teenitud ainult kaheksa punkti, kuid nüüd on punktisaak kahekordistatud. Meeskond küll hävis viimases matšis Argentina vastu, aga enne seda oli käsil kena seeria kahe võidu ja ühe viigiga.

La Celeste on sügisel tublisti punktilisa teeninud vaatamata sellele, et Luis Suarez ja Edinson Cavani on kuival istunud. Väga olulistel hetkedel on satsi tassinud hoopis Flamengo poolkaitsja Giorgian De Arrascaeta.

Ründetähtede põud on halb uudis legendaarsele peatreenerile Oscar Tabarezile, kuid samas lisab meeskonnale kindlasti enesekindlust tõsiasi, et alati ei peagi superduole lootma ning teised võivad samuti edukalt tiimi kehvast seisust välja vedada.

Uruguay jaoks oleks isegi viigipunkt Brasiilia vastu suur kordaminek, kuna viimaste valikturniiride jooksul ei ole meeskonnale võõrsil väga palju võite kukkunud. Lisaks teeb kaotuse vältimise oluliseks see, et üks koondise suurimatest konkurentidest Colombia on just brasiillaste vastu 0:0 viigi välja võidelnud.

Viiekordne maailmameister võitis esimesed üheksa valikmängu üldskooriga 22:3, kuid Barranquillas ei saadud kuidagi asju klappima. Palli vallati küll kõvasti (64%), aga rünnakul ei suudetud eriti midagi luua ja punktide ära andmine osutus tõsiasjaks.

Mäng Colombiaga oli Brasiilia jaoks viimase 22 valikmängu peale alles kolmas kohtumine, kust võiduta väljuti. Viimased viperused olid eelmise valiktsükli lõpus, kui samuti Colombiat maha murda ei õnnestunud ja sellele kohe viik Boliiviaga otsa keevitati.

Esimene panus – Brasiilia -1 händikäp. Brasiillased eriti tihti väga suuri võite ei võta, aga meeskonna vastu on raske väravaid lüüa ja see loob hea aluse mitmeväravaliseks võiduks. Valikturniiri üheksast võidust on seitse tulnud vähemalt kahe väravaga, kaasa arvatud esimeses matšis Uruguay vastu.

Teine panus – Enim väravaid 2. poolajal. See on samuti panus, mida statistika toetab. Brasiilia on valikturniiril pidanud kuus kohtumist, kus suurima resultatiivsusega on teine poolaeg olnud. Jättes välja Uruguay 0:0 mängud, siis on kaheksast kohtumisest viies olnud enim väravaid teise 45 minuti sees.

Meie valikud:

  • Brasiilia -1 händikäp (2,63 @ Coolbet)
  • Enim väravaid 2. poolajal (2,21 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 121€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds