Jälgi meid

Ennustusvihjed

Inglismaa vs. Rootsi ennustusvihjed

Sarnaselt Copa Americale, mängitakse laupäeval ka naiste MM-il välja pronksmedalid. Sel aastal selgitavad kolmanda koha võitja välja eelmise turniiri pronksine naiskond Inglismaa ja üleeelmise turniiri pronksine naiskond Rootsi.


Inglismaa vs. Rootsi

Laupäev 6. juuli 2019
Algab: 18:00
Ülekanne: ERR spordiportaal

Inglismaa võit(1.8 @ Coolbet)
Inglismaa skoorib mõlemal poolajal (2.5 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimati kohtuti eelmise aasta novembris. Siis võttis Rootsi 2:0 võidu.
  • Inglismaa on seni turniiril teinud kõikides mängudes skoori, Rootsi on kahel korral jäänud nulli peale.
  • Läbi ajaloo on naiste MM-i pronksikohtumistes löödud keskmiselt 2.6 väravat mängu kohta.

Inglismaa on play-offi kohtumisi mänginud väga heal tasemel. Poolfinaalis USA vastu tehti samuti südi partii. See kaotati küll 1:2, kuid palju oli ka ebaõnne. Esmalt löödi 2:2 viigivärav, kuid see tühistati ülimalt napi suluseisu tõttu. Seejärel teeniti penalti, kuid naiskonna kapten eksis sellel.

Rootsi on samuti juba teinud korraliku turniiri. Nii kaheksandikfinaalis kui ka veerandfinaalis suudeti võita olukorrast, kus neid peeti pigem kohtumise autsaideriteks. Seejärel mängiti poolfinaalis Hollandi vastu. Normaalajal jäi kohtumine 0:0 viiki ning lisaajal lasti endale üks ja otsustav värav ära lüüa.

Kihlveokontorid peavad selle kohtumise väga selgeks favoriidiks Inglismaad. Vaadates, kus mõlema koondise pallurid igapäevaselt klubijalgpalli mängivad on see ka igati loogiline.

Rootsi naiskond koosneb enamjaolt koduliiga mängijatest, sekka mõni saksa, prantsuse ja inglismaa liiga mängija. Inglismaa koondislased pallivad enamasti koduses tugevas Super League´s, kuid parimad mängijad lausa maailma tugevaimas tiimis Lyonis nagu näiteks Lucy Bronze, keda peetakse maailma parimaks äärekaitsjaks.

Rootsi naiskond on tänavusel turniiril tõestanud, et nad suudavad ka favoriite võita, kuid antud kohtumises üllatustesse pigem ei usuks. Inglismaal on olnud üks lisapuhkepäev, nende poolfinaal piirdus normaalajaga ning nende koondise tase on lihtsalt kõrgem – see kõik soosib eeldatavat favoriiti. Lisaks ei ole veel täiesti kindel ühe Rootsi naiskonna parima mängija Kosovare Asllani kaasa tegemine, kes sai poolfinaalis tugeva löögi vastu pead.

Seega on meie valikud, et Inglismaa võidab selle kohtumise ja lööb mõlemal poolajal vähemalt ühe värava.

Meie valikud:

  • Inglismaa võit (1.8 @ Coolbet)
  • Inglismaa skoorib mõlemal poolajal (2.5 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 50€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds