Jälgi meid

Ennustusvihjed

Argentina vs. Tšiili ennustusvihjed

Copa America kolmanda koha kohtumine. Kui kaks turniiri järjest on need riigid olnud omavahel vastamisi finaalis, siis tänavune Copa America ei ole antud koondistele nii edukas olnud. Nüüd tuleb sportlastel poolfinaali kaotamise pettumusest üle olla ja võidelda lohutusauhinna ehk pronksmedali nimel.


Argentina vs. Tšiili

Laupäev 6. juuli 2019
Algab: 22:00
Ülekanne: –

Argentina AH-1.5 (3.25 @ Coolbet)
Agüero lööb värava (2.45 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on kolm võitnud Argentina. Kaks on jäänud viiki(normaalaeg).
  • Argentina koondis on Copa Americal teeninud ühe mängu kohta keskmiselt kolm hoiatuskaarti – selle näitajaga ollakse esimesel kohal.
  • Tšiili pole viimase kolme mänguga Copa Americal löönud mitte ühtegi väravat.

Heidame kõige pealt pilgu meeskondade statistikale terve turniiri jooksul. Argentina on kokku löönud 5 väravat ja endale on lastud lüüa samuti 5. Kõikidest mängudest on võidetud vaid kaks, üks on viiki mängitud ja kaks on kaotatud. Seejuures on igas Argentina osalusega kohtumises löödud täpselt kaks väravat.

Tšiili on viie kohtumisega löönud kuus väravat ja need löödi kõik turniiri kahes esimeses kohtumises. Peale seda on kolm kohtumist järjest oldud nulli peal. Endale on lastud lüüa viis väravat.

Antud kohtumise puhul on raske ennustada, et kui motiveeritult koondised mängule tulevad. Mõlemale meeskonnale on finaalist väljajäämine täielik pettumus. Eriti Argentinale, kes on maailmas üks õnnetuima käekäiguga meeskondi – turniiridel jõutakse väga kaugele, kuid tiitlit ei võideta. Seda valusam oli neile poolfinaali kaotus Brasiilia vastu, et tegelikult näidati väga head jalgpalli ja oldi platsil parem meeskond.

Millist kohtumist võiks oodata? Usume, et Argentina võtab üsna kindlalt oma. Esimest korda turniiri jooksul saavad nad mängida ilma pinge ja surveta. Samuti tahetakse Tšiililt saada revanš valusate finaalide kaotuste eest eelnevatel turniiridel. Valitsev meister Tšiili on turniiril peale avamängu näidanud väga kahvatut mängu. Koondis karjub põlvkonnavahetuse järele.

Seega meie panusevalikud oleksid Argentinat soosivad. Kuna nende võit tundub kõige loogilisem tulemus, siis võtaks natukene riskeerivama panuse, et nad alistavad Tšiili koondise vähemalt kahe väravaga.

Kes võiks väravaid lööma hakata? Kuna Argentina resultatiivseim ründaja Martinez peab kohtumise kollaste kaartide tõttu vahele jätma, siis nüüd võiks paukuma hakata Agüero püss, kes seni on löönud ühe värava.

Meie valikud:

  • Argentina AH-1.5 (3.25 @ Coolbet)
  • Agüero lööb värava (2.45 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 65€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds