Jälgi meid

Ennustusvihjed

Holland vs. Argentina ennustusvihjed

Põnevas veerandfinaalis lähevad vastamisi Holland ja Argentina. Kas Louis van Gaal suudab ka Argentina kolleegi taktikaliselt üle kavaldada või viib Messi maagia siiski Argentina edasi?


Holland vs. Argentina

Reede, 9. detsember 2022
Algab: 21.00
Ülekanne: ETV 2

Hollandi võit (3.68 @ Coolbet)

Argentina alla 4 nurgalööki (2.21 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Hollandi koondise eest on sel MM-il värava löönud juba 5 erinevat mängijat.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes tulemusega 0:0. Penaltiseerias võttis võidu Argentina.
  • Argentina on terve turniiri peale teeninud vaid 2 kollast kaarti.

Holland alistas kaheksandikfinaalis tulemusega 3:1 USA. Erinevad asjatundjad ülistasid peale kohtumist hollandlaste peatreenerit Louis van Gaali, kes pani taktikaliselt kümnesse. Samas tuleb tõdeda, et ühel-kahel korral eksis Hollandi kaitseliin täielikult ning oli vaid ime, et USA ei suutnud neid olukordi ära kasutada.

Argentina tuleb kohtumisele 2:1 võidu pealt üle Austraalia. Kohtumist domineeriti küll täielikult, kuid Austraalia oli tänu õnnelikule väravale ja tahtejõule jõudmas väga lähedale ka viigile. Seekord Lõuna-Ameerika koondis siiski pääses.

Millist kohtumist võiks oodata? Tahaks öelda, et päris võrdset. Kumbki meeskond ei tohiks enne matši eriline favoriit olla. Võrdsed on olnud ka meeskondade viimased omavahelised kohtumised, kui kahel korral on mängitud 0:0 viiki. Siiski jäävad need kohtumised juba aastate tagusesse aega.

Koefitsientide järgi on favoriidiks Argentina, kuid tahaks öelda, et Holland koosseisu järgi küll millegagi väga alla ei jää. Keskväljamehed on Euroopa koondisel jätnud isegi parema mulje. Argentinal on küll rünnakul rohkem kõlavaid nimesid, kuid sel turniiril on nii mõnigi nimekas ääreründaja(Martinez) läinud lati alt täielikult läbi ja pingil maandunud. Samuti on Di Maria kergelt vigastusega kimpus.

Esimene panus – Hollandi võit. Sellise koefitsiendiga võtaks Hollandi võidu iga kell. Hollandil tundub hetkel seda meeskondlikku powerit ja enesekindlust rohkem ning suudetakse rünnata mitmekülgsemalt. Argentinal on tehnilised pallivõlurid, kuid rünnak on ühekülgne ja tahetakse mööda maad lühikeste söötudega kuidagi ära sibistada. Kõik märgid näitavad, et Argentinal läheb raskeks, kui Messi ei tee järjekordset imemängu.

Teine panus – Argentina alla 4 nurgalööki. Argentina ei saada põhimõtteliselt üldse tsenderdusi äärtelt kasti, pigem üritatakse rünnata keskelt. Selline mängustiil üldiselt väga palju nurgalööke kaasa ei too ning seega sai antud panus ka valitud.

Meie valikud:

  • Hollandi võit (3.68 @ Coolbet)
  • Argentina alla 4 nurgalööki (2.21 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 183€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds