Jälgi meid

Ennustusvihjed

Eesti vs Malta ennustusvihjed

Eestil on kohtumises Malta vastu võimalik kindlustada alagrupi esikoht ja pääs C-divisjoni. Kas Eesti võtab koduväljakul olulise võidu või Malta sekkub samuti esikoha heitlusesse?


Eesti vs Malta

Reede, 23. september 2022
Algab: 19.00
Ülekanne: Viaplay

Viik (3,33 @ Coolbet)

Mõlemad võistkonnad skoorivad (2,14 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Malta jaoks on tegemist alagrupi viimase kohtumisega. Eestil ja San Marinol jääb üks omavaheline mäng veel mängida.
  • Malta on 2022. aastal lasknud endale lüüa ainult kolm väravat.
  • Eesti on Rahvuste liigas võitnud viimasest kuuest kohtumisest kaks, viigistanud kaks ja kaotanud kaks.

Eesti koondis võõrustab reede õhtul Lillekülas A Le Coq Arenal Malta koondist ja kaalul ei ole vähem ega rohkem kui pääs mudaliigast tase kõrgemale C-divisjoni. Kolmeliikmelist gruppi, kus on lisaks Eestile ja Maltale ka San Marino, juhib hetkel Eesti kuue punktiga, kuid ühe kohtumise rohkem pidanud Maltal on punke sama palju.

Juunis Maltal toimunud kohtumises võttis väga olulise võidu Eesti kuigi mänguliselt midagi hõisata ei olnud. Vassiljev viis avapoolajal Eesti juhtima, kuid 56. minutil Malta viigistas. Võidu tõi Henri Anieri üleminutite värav, millele tegi hea eeltöö Sergi Zenjov.

Võiduga astus Eesti suure sammu alagrupi võidu suunas ning koduväljakul piisab esikoha kindlustamiseks ka viigist. Malta jaoks piisab ainult võidust ja selle kohtumisega saavad ka nende mängud mängitud. Eestlasi ootab veel ees kohtumine Euroopa nõrgima jalgpalliriigiga San Marino.

Koondise nimekirjas üllatusi ei olnud ning peatreener Thomas Häberli jäi kindlaks oma koosseisule, millele ta on sisuliselt terve peatreeneriks oldud aja jooksul toetunud. Pika pausi järel naasis koondisse Nikita Baranov, kuid eeldatavalt tema suuri mänguminuteid ei teeni veel. Sama kehtib ka Georgi Tunjovi kohta.

Suurim küsimärk on taas ründeosakonna osas, sest hetkel pole ükski ründaja väga heas hoos. Erik Sorga istub suuresti pingil ja Instagramis, Rauno Sappinen pääseb väljakule pisteliselt ning Henri Anier on saanud küll korralikult mänguaega, aga väravaarve on tänavu veel avamata.

Esimene panus – Viik. Eesti on soosik, kuid Malta vastu oldi võõrsil tegelikult päris suures hädas. Võidu eest peab tänama Malta kaitsja eksimust ja Sergei Zenjovi eeltööd. Kuna viigist piisab Eestile, siis ilmselt liigseid riske ei võeta ning pigem üritatakse vastast neutraliseerida.

Teine panus – Mõlemad võistkonnad skoorivad. Nii Eesti kui ka Malta koondise tase pole nii kõrge, et suudetaks terve mäng ilma eksimusteta mängida. Ilmselt tuleb sarnaselt eelmise mänguga mõlemal poolel eksimusi kaitses, mille vastased ära kasutavad.

Meie valikud:

  • Viik (3,33 @ Coolbet)
  • Mõlemad võistkonnad skoorivad (2,14 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 167€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds