Jälgi meid

Ennustusvihjed

Hispaania vs Šveits ennustusvihjed

Rahvuste liiga A-divisjoni 2. grupis kohtuvad alagrupi esimene Hispaania ja viimast kohta hoidev Šveits. Kas hispaanlased astuvad võiduga alagrupi esikoha kindlustamisele veel ühe sammu lähemale või suudab neljandal kohal olev Šveits lõuna-eurooplasi üllatada?


Hispaania vs Šveits

Laupäev, 24. september 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: Viaplay

Hispaania võidab (1,52 @ Coolbet)

Hispaania võidab mõlemad poolajad (3,85 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Hispaania pole koduväljakul kaotanud alates 2018. aasta oktoobrist.
  • Hispaania pole viimasest kaheksast kohtumisest kaotanud ühtegi.
  • Šveits on viimasest kuuest kohtumisest kaotanud neli, viigistanud ühe ja võitnud ühe.

Hispaania koondis ei tekita enam vastastes sellist hirmu, kui aastatel 2008-2012 maailma jalgpalli valitsenud kuldne generatsioon, kuid juba kahe kuu pärast algavatel maailmameistrivõistlustel ei saa neid kindlasti kullamängust välja jätta.

MM-il kuulutakse E-alagruppi, kus lisaks Lõuna-Euroopa koondisele on ka alati tugev Saksamaa, Ladina-Ameerika esindaja Costa Rica ning usin Jaapani koondis. Enne olulist suurturniiri Kataris on vaja ära mängida kaks Rahvuste liiga kohtumist.

Esmalt kohtutakse Šveitsiga ning seejärel naaberiigi Portugali koondisega. Hetkel juhib A-divisjoni teist alagruppi Hispaania kaheksa punktiga ning Portugal jääb maha kõigest ühe punktiga. Tšehhi ning Šveits on vastavalt nelja ja kolme punkti peal. Alagrupi võitja selgitamine jääb suure tõenäosusega viimasesse vooru, kus Lõuna-Euroopa naaberriigid omavahel kohtuvad.

Šveitsi langemine B-divisjoni tundus juba üsna lähedal olevat, kui kolm mänguga oli kirjas null punkti, kuid neljanda vooru võiduga Portugali üle on olukord järsku palju lootustandvam. Mäng lõppes skooriga 1-0 võõrustajata kasuks, kusjuures mängu ainuke värav löödi juba 57. sekundil Haris Seferovici poolt.

Vahe Tšehhi ja Šveits vahel on nüüd kõigest üks punkt ning võistkonnad kohtuvad omavahel viimases kuuendas voorus. Loomulikult võib kõik juba viienda vooruga selgeks saada sõltuvalt mängude tulemustest, kuid suure tõenäosusega selgitatakse väljalangeja viimases voorus, kui omavahel kohtutakse.

Esimene panus – Hispaania võidab. Ligi neli aastat on möödas viimasest koduväljakul saadud kaotusest ja külalised Šveitsist on samuti kehvas vormis. Kõik osutab hispaanlaste võidu suunas.

Teine panus – Hispaania võidab mõlemad poolajad. Sõltumata seisust jätkab Hispaania alati oma palli valdavat stiili, eriti koduväljakul. See tähendab, et šveitslased pannakse pideva surve all ning ka avapoolajal kätte võidetud eduseisus ei anta teisel poolajal initsiatiivi ära.

Meie valikud:

  • Hispaania võidab (1,52 @ Coolbet)
  • Hispaania võidab mõlemad poolajad (3,85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 76€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds