Jälgi meid

Ennustusvihjed

Taani vs Prantsusmaa ennustusvihjed

Rahvuste liiga A-divisjoni 1. grupis on jäänud mängida veel viimane voor. Kas Taani säilitab võiduga lootuse tõusta alagrupis Horvaatia ees esimeseks või Prantsusmaa kindlustab võiduga püsimajäämise A-divisjoni?


Taani vs Prantsusmaa

Pühapäev, 25. september 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: Viaplay

Prantsusmaa võidab (1,98 @ Coolbet)

Prantsusmaa väravate arv üle 2,5 (4,95 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Prantsusmaa pole võõrsil kaotanud alates 2019. aasta juunist.
  • Taani on viimasest kuuest kohtumisest võitnud neli ja kaotanud kaks.
  • Prantsusmaa on viimasest kuuest kohtumisest võitnud kaks, viigistanud kaks ja kaotanud kaks.

Taanil oli võimalik eelmises kohtumises Horvaatia vastu kindlustada alagrupi esimene koht, kuid neljapäeva õhtul pidid taanlased leppima 2-1 kaotusega. Igavavõitu avapoolaeg lõppes väravateta, kuid Borna Sosa viis Horvaatia juhtima. Taanlaste tuntuim mängija Christian Eriksen viigistas, kuid Lovro Majer tõi võidu ikkagi Balkani koondisele.

Järgmises kohtumises Prantsusmaa vastu on taanlastel tingimata võitu vaja. Vahe Horvaatiaga on ainult üks punkt ning Horvaatia kaotuse ja Taani viigi puhul oleks punkte võrdselt, kuid omavaheliste mängude tõttu oleks esikoht horvaatide päralt.

Võidust ei pruugi siiski samuti piisata, kui Horvaatia alistab samaaegselt Austria koondise, kuid ilmselt liiga suur pettumus see ka ei oleks, sest ees on ootamas MM. Kahtlemata oleks tore Rahvuste liigas võidutseda, kuid arusaadavalt on maailmameistrivõistlused kõige olulisem sündmus jalgpallis ning kõikide pilgud on juba sinna suunatud.

Prantsusmaa langemine B-divisjoni paistas vägagi reaalne kuniks eelmises kohtumises alistati Austria 2-0. Väravate autoriteks olid Kylian Mbappe ja Olivier Giroud, kusjuures viimase jaoks oli tegemist koondise eest 49. väravaga ning Thierry Henry rekordist on puudu ainult kaks väravat.

3 punkti tähendas, et alagrupis tõusti Austriast mööda kolmandale kohale. Jätkuvalt on võimalik, et langetakse B-divisjoni, kuid saatus on vähemalt enda käes ning ühepunktiline edu on samuti varuks. Võit garanteeriks püsimajäämise, kuid ka muu tulemuse puhul ei pruugita veel välja langeda.

Esimene panus – Prantsusmaa võidab. Viimase aja tulemusi vaadates võiks nagu soosikuks pidada kodus mängivaid taanlasi, kuid mängijate kvaliteedilt on Prantsusmaa ikkagi mäekõrguselt taanlastest üle. Taani on mänginud oma maksimumi lähedal, aga prantslased on viimasel ajal läinud lati alt läbi. Viimase kohtumise võiduga Austria üle paistab, et prantslaste vorm on paranemas.

Teine panus – Prantsusmaa väravate arv üle 2,5. Austria vastu sai Prantsusmaa kirja 22 lööki, millest kuus läks raamidesse. Prantsusmaa edurivi on äärmiselt võimas ning mängijad nagu Giroud, Mbappe ja Dembele on hetkel ka oma koduklubide eest väga heas vormis.

Meie valikud:

  • Prantsusmaa võidab (1,98 @ Coolbet)
  • Prantsusmaa väravate arv üle 2,5 (4,95 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 99€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds