Jälgi meid

Ennustusvihjed

FC Flora vs. Nõmme Kalju ennustusvihjed

Premium Liiga medalipretendendid kohtuvad omavahel Lilleküla staadionil. Nõmme Kalju on üks väheseid meeskondi, kes on suutnud tänavu FC Florat võita. Kuidas läheb seekord?


Flora vs. Kalju

Kolmapäev 28. august 2019
Algab: 19:30
Ülekanne: ETV2

FC Flora võit (2.03 @ Coolbet)
Alla 2.5 värava (2.2 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase omavahelise kohtumise võitis Kalju 1:0, enne seda oli 3:0 võidukas Flora.
  • FC Flora on hooaja jooksul löönud kodumängudes keskmiselt kolm väravat ühes kohtumises.
  • Nõmme Kalju on endale lasknud 10 võõrsil kohtumisega lüüa vaid 3 väravat!

Nõmme Kaljul on enne tähtsat kohtumist probleeme eelkõige ründeliinis. Peale Liliu lahkumist esiründajana tegutsev Peeter Klein sai raske õlavigastuse ja teeb pikema mängupausi. Lisaks jääb eemale ka Max Mata. Viimases tähtsas kohtumises, mis võideti Levadia vastu 2:1, hoolitsesid väravate eest keskkaitsja Reintam ja üldiselt keskväljal tegutsev Subbotin.

FC Flora poolelt ainsaks puudujaks Pavel Domõv, kuid arvestades antud kohtumist, ei tohiks see Florale eriline tagasilöök olla.

Arvestades Nõmme Kalju rohkeid puudujaid ja üsna hõredat koosseisu, siis pööraks esimesene pilgud Flora võidule. Nad peaksid olema nüüd europohmellist, nagu nad ise nimetasid, üle saanud ning jälle sada protsenti valmis koduliigale keskenduma. Viimases voorus õnnestu neil ka mitmele põhitegijal natukene rohkem puhkust anda. Esimene panus – FC Flora võit.

Nõmme Kalju ainukeseks võimaluseks antud kohtumisest punkte teenida peaks olema ülimalt kaitsest lähtuvalt mängimine, lootes, et suudetakse terve kohtumine ära seista ning võimalusel ka kontrarünnakust hoopis ise mõni värav ära lüüa. Selline taktika peaks muutma kogu kohtumise küllaltki madalaskooriliseks.

Viimases omavahelises kohtumises nägime vaid ühte väravat. Usume, et ka seekord lüüakse maksimum 1-2 väravat ning skoor võiks jääda skoor alla 2.5 värava. Sellele pakutakse ka üsna korralikku koefitsienti.

Meie valikud:

  • FC Flora võit (2.03 @ Coolbet)
  • Alla 2.5 värava (2.2 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 44€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds