Jälgi meid

Ennustusvihjed

Fenerbahce vs. Anadolu Efes ennustusvihjed

Türgi korvpalli kõrgliiga finaalseeria kolmas kohtumine. Meistriks tulemiseks on vaja koguda neli võitu. Hetkel on seis 1:1 viigis. Kaks esimest kohtumist toimusid Anadolu Efese koduväljakul. Esimese võitis väga kindlalt 73:56 Fenerbahce, teise suutis võita Anadolu Efese lisaajal 101:93.


Fenerbahce vs. Efes

Teisipäev, 13. juuni 2019
Mäng algab: 21:00
Ülekanne: Eestis puudub

Fenerbahce võit AH-5.5 (1.89 @ Coolbet)
Kokku punkte alla 157.5 (1.91 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Kolmas kohtumine toimub juba Fenerbahce koduväljakul ning seal saab Anadolu Efesil olema väga raske. Kui Euroliigas suutis edukam Türgi klubi olla Anadolu Efes, siis seda enam soovib kodust tiitlit Fenerbahce. Kui heita pilk koefitsientidele, siis samuti peetakse üsna kindlaks favoriidiks kodumeeskonda.

Anadolu Efes on peale Euroliiga finaali justkui oma rütmi kaotanud ning peale pikka hooaega ei ole enam koduliiga otsustavates kohtumistes piisavalt püssirohtu. Nende mäng tugineb suuresti kahel-kolmel põhitegijal ehk Larkinil, Micicil ja Dunstonil. Fenerbahce mäng on rohkem meeskondlikum ja ei olene nii palju üksikisikutest. Samuti on Fenerbahce koduväljak üks raskemaid kohti, kus võõrsil meeskonnal mängida, kui jätta mõned Serbia ja Kreeka areenid eemale. Seega valiksime esimesena, et Fenerbahce suudab kohtumise võita vähemalt kuue punktiga.

Kihlveokontorid on skooriliini asetanud antud kohtumises 158 punkti peale. Võrdluseks esimeses kohtumises visati normaalajal 129 ja teises 172 punkti. Väga erinevad kohtumised. Esimeses töötas Fenerbahce kaitse täielikult, teises suutis Anadolu siiski oma rünnaku käima saada. Milliseks võiks kolmas kohtumine kujuneda? Usume, et pigem madalaskooriliseks.

Madalaskoorilist kohtumist soosib kohtumise tähtsus. Võiks öelda, et tegemist on seeria võtmemänguga. Fenerbahce sai tänu ühele võõrsil võidetud mängule endale koduväljakueelise ning nende jaoks on ülimalt tähtis see esimese koduväljaku võiduga säilitada. Fenerbahce on meeskond, kes suudab koduväljakul ka väga tugevad vastased alla 70 punkti hoida. Arvestades, et Efesi ründemäng on kahes esimeses kohtumises jätnud pigem kesise mulje, siis pakume koguskooriks punktisummat 145-155 vahel.

  • Fenerbahce võit AH-5.5 (1.89 @ Coolbet)
  • Kokku punkte alla 157.5 (1.91 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 28€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds