Jälgi meid

Ennustusvihjed

Golden State Warriors vs Portland Trail Blazers ennustusvihjed

Lääne-konverentsi finaali teine kohtumine. Nelja võiduni peetavat seeriat juhib Warriors 1-0. Esimeses omavahelises mängus loetud päevad tagasi alistas koduväljakul mänginud Golden State Portlandi lausa 22 punktiga. Kas antud kohtumine osutub samuti ühepoolseks?


 Warriors vs. Portland
Reede, 17. mai 2019
Mäng algab: 04:00
Ülekanne: League pass

Golden State Warriors AH-8 punkti (1.95 @ Coolbet)
Kokku üle 218 punkti (1.9 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Esimese kohtumise statistikanurk:

  • Portland tabas väljakult viskeid vaid 36%, Golden State sama näitaja oli 50%.
  • 21 – just nii palju pallikaotusi tegi Portland Trail Blazers esimeses kohtumises.
  • Stephen Curry tabas kaks 3-punkti viset rohkem, kui terve vastasmeeskond kokku(9 vs. 7).

Esimeses kohtumises õnnestus kodumeeskonnal põhimõtteliselt kõik ning Portlandil vastupidi – mitte midagi. Võõrsil meeskond ei olnud kõigest 48h peale viimase kohtumise lõppu veel valmis sajaprotsendiliselt Warriorsi tasemega meeskonna vastu pingutama. Antud kohtumine kujuneb kõigi eelduste kohaselt võõrsil meeskonnale sama raskeks.

Kihlveokontorid on asetanud händikäpi liini kaheksa punkti peale Warriorsi kasuks. Ehk eeldatakse, et lõpuvile kõlades on kõige tõenäolisem tulemus umbes kaheksapunktiline koduväljaku meeskonna võit.

Me julgeme arvata, et see paremus on siiski natukene suurem. Esimene kohtumine näitas selgelt ära, et Portland mängib just nii hästi, kui Warriors laseb neil mängida. Raske uskuda, et kõigest kahe päevaga suudetakse nii palju ennast koguda, et Warriorsile ohtlikuks saada. Pigem jääb see võimalus tulevasteks kodumängudeks. Seega ennustame, et Warriors võtab teises kohtumises vähemalt üheksapunktilise võidu.

Teiseks pakume, et kohtumises visatakse vähemalt 219 punkti. Portland viskas esimeses kohtumises 94 punkti katastroofilise visketabavsuega. Kindlasti visatakse teises kohtumise mõnevõrra paremini. Ehk vähemalt 105-110 punktilist mängu võiks nende poolt oodata. Golden State Warriors teeb koduväljakul üldiselt enda keskmise ära, milleks on 118 punkti. Seega võiks oodata kokkuvõttes umbes 225 punktilist kohtumist.

Meie valikud:

  • Golden State Warriors AH-8 (1.95 @ Coolbet)
  • Kokku üle 218 punkti (1.9 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 38€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds