Jälgi meid

Ennustusvihjed

Cardiff City vs. AFC Bournemouth ennustusvihjed

Peale kahepäevast pausi on Inglise klubid taas mänguväljakul, et maha pidada Premier League 25. voor. Hooaja lõpuni on jäänud vaid neliteist ringi ning väljakujunenud jõujoonte muutmiseks on viimane aeg. Eriti tähtis on see mäng kodumeeskonna jaoks, kes hetkel asetseb esimesel väljalangemisetsooni positsioonil.

Veel kurvemaks teeb Cardiffi olukorda teadmine, et nende läbi ajaloo kalleim ost Emiliano Sala on endiselt lennuõnnetuse tõttu teadmata kadunud. See on klubile esimene kodumäng peale kurva uudise teada saamist ning seda enam valitseb staadionil ühtne ja võimas toetavate fännide armee.

Bournemouth lõhkas viimases voorus tõelise üllatuspommi, kui kinkis Chelseale nende viimase 25 aasta suurima kaotuse numbritega 4:0. Kas ka seekord suudetakse näidata ulmelist rünnakut?


Cardiff vs. Bournemouth
Laupäev, 2. veebruar 2019
Mäng algab: 19:30
Ülekanne: TVPlay sports

Ennustusvihjed
Cardiff City 3.13 @ Coolbet
Teisel poolajal rohkem väravaid 2.12 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Bournemouth on oma viimase viie mänguga võõrsil löönud vaid 1 värava.
  • Cardiff on viimasest viiest koduväljaku kohtumisest võitnud 2, viiki mänginud 1 ja kaotanud 1.
  • Bournemouthi viimasest viiest kohtumisest lausa kahes on nähtud vähemalt viite väravat.

Cardiffi olukord on väga keeruline ning liigasse püsimajäämise nimel on neil vaja meeletult siit mängust võimalikult palju punkte teenida. Üldjuhul sellistes olukordades klubid suudavad ka ennast kokku võtta ja teha kõigile ootamatult väga korralikke esitusi. Nägime seda ka viimases voorus, kus Newcastle alistas Manchester City. Cardiffi samasugune edu Bournemouthi vastu ei oleks üllatus.

Nimelt on Bournemouth väga ebastabiilne meeskond, kes võõral väljakul ei ole suutnud ennast siiamaani tõestada. Seda näitab ka ilmekalt fakt, et viie viimase mänguga võõral väljakul on löödud vaid üks värav, kodus aga kaksteist. Samuti tegi Cardiff viimases voorus Arsenali vastu võõral väljakul väga südika partii ning omas rohkelt väravavõimalusi. Pakume, et Cardiff kasutab Bournemouthi ebastabiilsuse eeskujulikult ära.

Teisena võtaks valiku, et teisel poolajal lüüakse rohkem väravaid. See on üldine teadmine, et jalgpallis hakkab reeglina rohkem juhtuma mängu teises pooles, kuid eriti on seda oodata antud kohtumisest. Kodumeeskond peab ja tulebki matšile väga kaitsva taktikaga, mida siis arvestades mängukulgu tasapisi muutma hakatakse. Arvestades eeldusi, siis näeb esimesel poolajal maksimum ühte väravat.

Meie valikud:

  • Cardiffi võit (3.13 @ Coolbet)
  • Teisel poolajal lüüakse rohkem väravaid kui esimsel (2.12 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds