Jälgi meid

Ennustusvihjed

Golden State Warriors vs Houston Rockets teise mängu ennustusvihjed

Valitsev NBA meister Golden State Warriors seeria esimeses mängus ei vääratanud ning suutis koduväljaku toel Houston Rocketsi alistada. Meeskonnad on nüüd kaks päeva saanud puhata ja kohtuvad Eesti aja järgi kolmapäeva varahommikul teistkordselt Oracle Arenal.

Nagu esimene kordki, siis soovitaksime pilgud pöörata Houston Rocketsi võidule. Seda lihtsal põhjusel, et koefitsient on selleks arveastades sündmuse juhtumise tõenäosust piisavalt kõrge. Esimeses kohtumises ei olnud ka Rocketsil üldse halvad võimalused kohtumine enda kasuks pöörata.


Warriors vs. Houston Rockets
Kolmapäev, 1. mai 2019
Mäng algab: 05:30
Ülekanne: League pass

Houston Rocketsi võit 2.89 ( @ Coolbet)
Kokku üle 219.5 punkti (1.88 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Esimese kohtumise statistikanurk:

  • Houston Rockets võttis lausa 47 kolmepunktiviset hoolimata sellest, et neid tabati 29%.
  • Golden State Warriors tegi enda kohta lubamatult palju pallikaotusi – 20.
  • Kodumeeskond jagas 24 resultatiivset söötu, Houston Rockets vaid 14.

Esimeses kohtumises viis Warriorsi võidule meeskondlikum mäng ja James Hardeni ebaõnnestunud kohtumine. Rocketsi staar viskas küll korralikud 35 punkti, kuid täiesti kohutava visketabavusega. Mõlemad meeskonnad saavad tuntavalt juurde panna ning seda eelkõige rünnakul.

Usume, et Houston Rockets teeb vajalikud taktikalised muutused ja suudab teises kohtumises juba ilusamat mängupilti näidata. Nende trumbiks olev kiire mäng oli esimeses kohtumises täiesti kadunud. Selle asemel patsutati pikalt palli ja võeti üsna rumalaid viskeid. Heal päeval sellised visked viivad võidule, kuid seeriat nendega ei võta. Usume, et teises mängus tulevad nad enda trumbi juurde tagasi.

Rocketsi kaitse oli esimeses kohtumises küllaltki soliidne. Warriors tegi lausa 20 pallikaotust ning enamikes oli suur roll Houstoni heas kaitsetöös. Vastaste ohtlikuima mängijaga Kevin Durantiga saadi ka ilusti hakkama nii kaua kuni nende kaitsespetsi P.J Tuckerit hakkasid kimbutama tehtud vead.

Jah, Golden State Warriors on kõikide NBA klubide vastu favoriit, kuid Houston Rocketsil on kõik eeldused olemas, et see seeria viia üsna pikaks, vähemalt kuue mänguliseks. Kui enda rünnak sujub natukenegi paremini kui esimeses mängus ja Golden State teeb samasuguse partii, siis on ka võit olemas.

Meie valikud:

  • Houston Rocketsi võit (2.89 @ Coolbet)
  • Kokku üle 219.5 punkti (1.88 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 58€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds