Jälgi meid

Ennustusvihjed

NBA kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

NBA-s on käima läinud play-offi teised ringid ning õigepea selguvad konverentside finalistid. Loe edasi ning leiad ühe  3.5 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 70€.


Toronto Raptors vs. Philadelphia 76ers

Algab kell 03:00

Tegemist on paari teise kohtumisega. Kui eelmises ringis kaotas Toronto Raptors kohe esimese koduväljaku kohtumise, siis 76ersi vastu oldi paremini valmis ja seeriat asuti 108:95 võiduga 1:0 juhtima.

Kui eelmistel hooaegadel on Raptorsil play-offis puudunud tõeline liider, kes meeskonda veaks ka tähtsates kohtumistes, siis sel hooajal on selleks Kawhi Leonard. Philadelphia 76ers oli selle mehega esimeses kohtumises totaalselt hädas. Hästi on teda toetamas ka üks kahe hooaja vahel enim arenenud mängumees Pascal Siakam.

Philadelphia 76ersil endal on mitmeid staarikaliibriga mängijaid, kuid Raptors suutis nad üsna hästi kinni võtta. Võrdluseks – terve 76ersi algviisik viskas kokku 71 punkti, Raptorsi Leonard ja Siakam kahe peale kokku 74 punkti.

Paari teisest kohtumisest võiks oodata üsna sarnast kohtumist. Raptors on Philadelphia jaoks lihtsalt niivõrd ebamugav vastane. Kui vaadata Raptorsi koosseisu, siis leiab sealt igale 76ersi mängijale vastu panna korraliku kaitsemängija. Vaid Joel Embiid peaks korvi all suutma domineerida, kuid Marc Gasol on play-offi jooksul näidanud väga head kaitset.

Esimesed kaks kohtumist on Raptorsile eriti tähtsad ning ei tahaks uskuda, et nad lasevad 76ersil ühe ära võtta, mis annaks juba pikas seerias koduväljakueelise viimasele. Lisaks kõigele näitas 76ers juba eelmises ringis, et nad ei ole siiski nii ohtlik meeskond, kui peale Tobias Harrise liitumist arvati.

Kuna Toronto Raptorsi koefitsiendid võidule on ka väga madalad, siis soovitaks valikut, et visatakse alla 220.5 punkti. See on suuresti seotud Raptorsi võiduga.

Meie valik: Kokku alla 220.5 punkti (1.92 @ Coolbet)


Denver Nuggets vs. Portland Trail Blazers

Algab kell 05:30

Denver Nuggets lõpetas loetud päevad tagasi hooaja SA Spursi jaoks, kui seitsmendas kohtumises võeti lõpuks vajalik neljas võit. Portland on samal ajal saanud rohkem puhata, sest nende seeria Thunderi vastu kestis kõigest viis mängu.

Koefitsientide järgi peetakse Denver Nuggetsit kergeks favoriidiks. Selleks on ka muidugi põhjust, sest tegemist on ikkagi põhiturniiri parima kodumeeskonnaga, kuid samas tuleb silmas pidada, et põhiturniir ja play-off on kaks täiesti erinevat asja.

Me usume, et selle seeria võidab Portland Trail Blazers. Esimese mängu võitu neile aga lubada ei julge. Portland tõestas seerias Thunderi vastu, et nad suudavad lisaks korralikule rünnakule ka kaitses mängida. Oklahoma klubi hoiti lausa kolmes mängus viiest alla saja punkti peal. Denver Nuggetsi meeskonnas on ründemäng aga palju mitmekülgsem.

Play-off on siiamaani näidanud, et ruulivad üsna madalad skoorid. See on ka igati loogiline asjade käik, sest mängitakse tihedamat kaitset, kui põhiturniiril ja rünnatakse mõtestatumalt, pikemalt ja võetakse vähem kiireid viskeid.

Seega näeme head potentsiaali võidule panuses, et Denver Nuggets viskab alla 110 punkti. Seerias Spursi vastu viskasid Denveri mängijad seitsme mängu jooksul vaid kaks korda nii palju punkte täis. Ei näe ühtegi põhjust, miks ei peaks Portland samuti Denverit nii madala skoori peal hoidma.

Meie valik: Denver Nuggets alla 110 punkti (1.88 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsent kokku: 3.60


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 70€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds