Jälgi meid

Ennustusvihjed

FC Barcelona vs Liverpool ennustusvihjed

barcelona vs liverpool

Meistrite liiga teise poolfinaaliga tehakse algust kolmepäeva õhtul Barcelonas, kus kohalik klubi võtab vastu viiekordse Meistrite Liiga võitja ja eelmise aasta finalisti Liverpooli. Koduliigades on mõlemad meeskonnad viimastes voorudes esinenud laitmatult ning tunnistanud vaid võite. Selliste seeriate pealt on tähtsale poolfinaalile hea tulla.


Barcelona vs. Liverpool
Kolmapäev, 1. mai 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TV6 & TVPlay Sports

Mõlemad skoorivad ja Barcelona võit (3.4 @ Coolbet)
Rohkem väravaid teisel poolajal (2.05 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimati kohtusid meeskonnad omavahel 2016a. sõpruskohtumises, selle võitis Liverpool 4:0.
  • Barcelona on koduväljakul võitnud viimased seitse kohtumist ja lasknud nendes endale lüüa vaid kolm väravat.
  • Liverpool pole kunagi Barcelona koduväljakul kaotanud(kaks võitu, kaks viiki).

Barcelona on võrreldes Liverpooliga üsna mugavas seisus. Nad kindlustasid äsja koduliiga tiitli ning saavad täielikult keskenduda Meistrite Liigale erinevalt Inglise klubist, kes läheb igat mängu koduliigas veel maksimaalse pingutusega mängima, et tiitliheitluses püsida. Lisaks kõigele on Barcelona Meistrite Liigas üks parimaid koduväljaku meeskondi. Viimane kaotus jääb aastasse 2013 ehk käsil on liiga ajaloo pikkuselt teine koduväljakul kaotuseta seeria.

Kataloonia klubi on meie hinnangul Manchester City kõrval üks kõige ebamugavamaid vastaseid Liverpoolile terves maailmas. Jürgen Kloppi stiil on julge ja agressiivne. Vastaseid survestatakse väga kõrgelt ning pallikaotuse korral ei langeta tagasi enda poolele, vaid üritatakse kohe pall tagasi võita. Barcelona vastu sellise taktika kasutamine oleks tulega mängimine.

Seda põhjusel, et Hispaania klubis mängivad individuaalselt nii osavad mängijad, kes suudavad edukalt pressingu alt välja tulla. Liverpooli pressingu ülemängimine tähendaks automaatselt palju ruumi liinide vahel ja häid võimalusi ohtlike olukordade tekitamiseks. Ehk võõrsil meeskonnal on valida, kas riskida ja olla oma taktikale truu või tulla mängule ettevaatlikuma plaaniga, mis nende endi rünnakut võib pärssida.

Barcelonal ei ole suuri nõrkusi, kuid siiski – kaitseliin on haavatav. Koduliigas on lastud endale lüüa lausa 32 väravat, sama palju kui LaLiga kuues meeskond Valencia. Arvestades, et Liverpoolil on ründeliinis Mane ja Salah, kelle jaoks ei ole Barcelona kaitseliin just kõige hirmutavam, siis võiks oodata Inglise klubilt vähemalt ühte väravat.

Kokkuvõttes on Barcelona kerge favoriit, kes mängib Liverpoolile ebamugavat mängu. Koduväljakul rahuldab neid vaid võit, sest kordusmängus on Liverpooli alistada juba väga raske. Usume, et koduklubi kasutab oma võimalused ära ja võtab tasavägises mängus võidu, kuid Liverpool saab kätte võõrsil värava, mille järele nad Hispaaniasse tulid.

Meie valikud:

  • Mõlemad skoorivad ja Barcelona võit (3.4 @ Coolbet)
  • Rohkem väravaid teisel poolajal (2.05 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 68€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds