Glasgow Rangers vs PSV Eindhoven ennustusvihjed

Meistrite liiga eelringidega on jõutud otsustavate play-off mängudeni. Kas avakohtumises teeb sammu alagrupifaasile lähemale Rangers või külla tulnud PSV Eindhoven?

Rangers vs PSV Eindhoven

Teisipäev, 16. august 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: Viaplay

Viik (3,35 @ Coolbet)

Mõlemad skoorivad (1,72 @ Coolbet)

• Rangers osales viimati Meistrite liiga alagrupiturniiril hooajal 2010-11.
  • PSV pole kaotanud 11 kohtumist järjest.

Rangersil on vaja Meistrite liiga alagrupiturniirile pääsemiseks alistada kahe mängu kokkuvõttes hollandlaste PSV Eindhoven, kuid šotlased olid alagrupiturniiri kindlustamisele väga lähedal juba eelmise hooaja lõpus, kui Europa liiga finaalis kohtuti Frankfurdi Eintrachtiga. Finaalis jäid šotlased paraku penaltiseerias sakslastele alla ning Eintrachtil on tänavuseks hooajaks koht Meistrite liigas juba olemas.

Šotlased on seega pidanud läbima Meistrite liiga eelringe ja eelmises eelringis ei läinud kõik sugugi libedalt. Kolmandas eelringis oli vastaseks Belgia klubi Union Saint-Gilloise ning avamäng võõrsil kaotati 2-0. Kordusmängus kodusel Ibroxi staadionil oli surve suur ning mängijad tulid august auga välja. Kodumäng võideti 3-0 ning tagati pääs otsustavasse play-off ringi.

Uut liigahooaega on Rangers alustanud paljulubavalt, sest esimesed kolm mängu on võidetud, kusjuures endale on lastud lüüa vaid üks värav. Viimati alistati St. Johnstone 4-0.

PSV Eindhoven kohtus eelmises ringis tugeva Monaco võistkonnaga ja avamäng võõrsil lõppes 1-1 viigiga. Kordusmäng Hollandis kujunes tõeliseks trilleriks, kust lõpuks väljusid võitjana ikkagi võõrustajad.

Joey Veerman viis hollandlased avapoolajal juhtima, kuid Maripani 58. minuti ja Ben Yedderi 70. minuti väravad andsid edu hoopis Monaco võistkonnale. Mängida oli jäänud veel üksikud minutid, kui Erick Gutierrez suutis siiski viigistada ja mängu lisaajale viia. Lisaaja teisel poolajal tagas PSV-le võidu Luuk de Jongi värav.

Hollandi liigat on PSV alustanud hästi, sest kahest mängust on kogutud maksimaalsed kuus punkti. Viimati alistati suureskoorilises mängus Go Ahead Eagles 5-2, kusjuures avapoolaja lisaminutitel suutis PSV lüüa lausa kaks väravat.

Esimene panus – Viik. Kohtuvad kaks tugevat võistkonda ja kumbki ei saa tunda ennast soosikuna. PSV pole pikalt juba kaotusekibedust tundma pidanud, kuid samas šotlasi toetab kodupublik. Avakohtumise viigiga oleks mõlemad rahul, sest see tähendaks, et kordusmängus oleks veel kõik võimalik.

Teine panus – Mõlemad skoorivad. Nii hollandlased kui ka šotlased on näidanud head resultatiivsust ja seda mitte ainult koduses liigas nõrgemate vastaste vastu. PSV suutis Monaco vastu kodus kolm lüüa ja sama suutis Rangers Union SG vastu.

• Viik (3,35 @ Coolbet)
  • Mõlemad skoorivad (1,72 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 168€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.