Premier League’i teise vooru lõpetavad Liverpool ja Crystal Palace. Kas avavoorus viigiga leppima pidanud Liverpool suudab avada võiduarve või suudab hoopis Crystal Palace võiduga üllatada?

Liverpooli väravate arv üle 2,5 (2,03 @ Coolbet)

• Liverpool on koduväljakul võitnud viimasest 14-st kohtumisest 13.
  • Liverpool kaotas koduväljakul viimati 17 kuud tagasi.
  • Crystal Palace on kaotanud Liverpoolile viimased kümme omavahelist mängu.

Liverpool alustas oma liigahooaega taas Premier League’i tõusnud Fulhami vastu. Võõrustajad olid selgelt näljasemad ja tahtmist täis ning see väljendus ka 2-2 lõpptulemuses, mis valmistas Liverpoolile palju pettumust ja tiitliheitust silmas pidades olid need väga valusad kaotatud punktid.

Fulham asus 32. minutil juhtima Aleksandar Mitrovici väravast, kui suur Serbia ründaja võitis õhuvõitluse Trent Alexander-Arnoldiga ning suunas palli väravasse. Liverpooli suvine suur soetus Darwin Nunez viigistas 64. minutil seisu.

Võis arvata, et sellest saab indu juurde Liverpool ja asub võiduväravat jahtima, kuid hoopiski Fulham taastas 72. minutil oma eduseisu. See ei jäänud siiski viimaseks väravaks, sest kaheksa minutit hiljem suutis Salah ikkagi ühe värava veel tagasi lüüa ja mäng lõppes viigiseisul.

Peatreener Jürgen Klopp ei hoidnud pärast mängu oma mängijate suunas kriitikaga tagasi ning samuti kerkis taaskord üles küsimus, kas Liverpoolil oleks vaja täiendada poolkaitset, sest talendikas Thiago Alcantara sai taaskord vigastada.

Crystal Palace’i avavooru vastaseks oli linnarivaal Arsenal ja seekord võttis tugevam võistkond oma ehk Crystal Palace pidi vastu võtma 2-0 kaotuse. Skoori avas Gabriel Martinelli esimesel poolajal ja Arsenalil oli veel mitmeid häid võimalusi, mis jäid kasutamata.

Kaotusseisu jäänud võõrustajad suutsid teisel poolajal kosuda ja teravust tekitada, kuid väravaks ei õnnestunud seda realiseerida. Pinge kadus mängust alles 85. minutil, kui Arsenal sai kirja teise värava ja kaheväravalises eduseisus võisid nad oma võidus üsna kindlad olla.

Esimene panus – Liverpool võidab. Kui Liverpool soovib tiitliheitluses püsida, siis ei saa nad endale lubada teist mängu järjest nõrgemate vastu punktide kaotamist ja seda teavad nii mängijad, treenerid kui ka fännid. Eeldame, et võistkond suudab ennast oluliseks kohtumiseks kokku võtta ja oma taseme välja mängida.

Teine panus – Liverpooli väravate arv üle 2,5. Avamängus jäi Liverpoolil puudu teravusest, kuid suurem probleem oli pigem ikkagi kaitses. Ründes on jätkuvalt kvaliteeti palju ja koduväljakul suudetakse ilmselt jalad vähe teravamalt liikuma panna.

• Liverpool võidab (1,23 @ Coolbet)
  • Liverpooli väravate arv üle 2,5 (2,03 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 62€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.