Kiievi Dinamo vs Benfica ennustusvihjed

UEFA Meistrite liiga eelringide play-offis selgitatakse välja alagrupiturniirile pääsejad. Kas avakohtumises on edukas Ukraina esindusklubi Kiievi Dinamo või suudab võõrsilt hea tulemuse kaasa võtta hoopis Portugali klubi Benfica?

Kiievi Dinamo vs Benfica

Kolmapäev, 17. august 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: Viaplay

Benfica võidab (1,73 @ Coolbet)

1. poolaeg lõppeb viigiga (2,23 @ Coolbet)

• Kiievi Dinamo üritab pääseda Meistrite liiga alagrupiturniirile kolmandat aastat järjest.
  • Benfica on võitnud kümme mängu järjest (kõikide sarjade peale kokku).
  • Benfica pole kaotanud võõrsil seitse mängu järjest.

Kiievi Dinamo kohtus eelmises eelringis Austria klubiga Sturm Graz ja suutis tasavägises paaris enda paremuse siiski lõpuks maksvusele panna, kui kahe mängu kokkuvõttes alistati austerlased 3-1.

Avakohtumine toimus Poolas Lodzi linnas asuval Wladyslaw Kroli staadionil, mis on saanud Kiievi Dinamo uueks koduks, sest sõja tõttu pole võimalik Ukraina pinnal eurokohtumisi pidada. Uueks koduks saanud staadionil alistati esimeses mängus austerlased 1-0.

Austrias toimunud korduskohtumises viigistas üldseisu Rasmus Winther Hojlundi 27. minuti värav ja normaalajal rohkem väravaid ei löödudki. Ees ootas lisaaeg, kus Vivcharenko ja Tysgankovi väravad põrmustasid kodupubliku lootused Meistrite liiga alagrupiturniirist.

Meistrite liiga eelringides on ukrainlased näidanud head minekut, sest neljast mängust on võidetud kolm ja viigistatud üks, kusjuures ise on löödud viis väravat ja endale on lastud lüüa kaks.

Erinevalt Ukraina liigast on Portugali liigahooaeg juba alanud ning Dinamo vastased Portugalist on hooaega alustanud lennukalt. Esimesest kahest mängust on koduses liigas võetud maksimum ehk kuus punkti.

Play-off vooru jõudmiseks tuli Benfical alistada Taani võistkond Midtjylland ja erilisi probleeme sellega ei tekkinud. Avakohtumine võideti koduväljakul 4-1 ja sellega oli paari saatus sisuliselt otsustatud. Korduskohtumine Taanis lõppes Portugali klubi kasuks 3-1.

Esimene panus – Benfica võidab. Ukrainlased on näidanud suurepärast sitkust, et play-offi välja jõuda, kuid Benfica vastu võib nende jaks otsa saada. Portugali klubi on hetkel suurepärases hoos ja miski ei paista neid takistavat. Kiievi Dinamo jaoks on väga valus kaotus ka kapten Sydorchuki puudumine keskväljalt, kes peab mängukeelu tõttu avakohtumise vahele jätma.

Teine panus – 1. poolaeg lõppeb viigiga. Ukrainlased ei anna kindlasti portugallastele midagi lihtsalt kätte ja ilmselt avapoolaeg suudetakse edukalt vastu saada. Teisel poolajal on tõenäoline, et Dinamo mängijatel saab jaks otsa ja Benfica paneb oma paremuse maksvusele.

• Benfica võidab (1,73 @ Coolbet)
  • 1. poolaeg lõppeb viigiga (2,23 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 87€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.