Stefanos Tsitsipas vs Nick Kyrgios ennustusvihjed

Wimbledoni meeste üksikmängu kolmandas ringis lähevad vastamisi kreeklane Stefano Tsitsipas ja austraallane Nick Kyrgios. Kas võidu võtab maailma edetabeli viies Tsitsipas või hoopis head vormi näitav Kyrgios?

Stefanos Tsitsipas vs Nick Kyrgios

Laupäev, 2. juuli 2022
Algab: selgumisel
Ülekanne: TV3 Sport

Nick Kyrgios võidab (1,80 @ Coolbet)

Settide arv üle 3,5 (1,50 @ Coolbet)

• ATP edetabelis on Tsitsipas viiendal kohal ja Kyrgios 40. kohal.
  • Tsitsipas ja Kyrgios on omavahel kohtunud kolm korda ja kõik korrad on võitnud Kyrgios.
  • Tsitsipas pole Wimbledonis kunagi neljandast ringist kaugemale jõudnud.

Tsitsipase vastane esimeses ringis oli vähetuntud šveitslane Alexander Ritschard, kes osutas üllatavalt südikat vastupanu ja kreeklane vajas võidu vormistamiseks nelja setti. Teises ringis Jordan Thompsoni vastu näitas Tsitsipas oma maailma edetabeli kohale vastavat mängu.

Austraallase Thompsoni vastu oli kreeklane selge favoriit ja võidu vormistamiseks skooriga 6-2, 6-3, 7-5 kulus kõigest mõned minutid rohkem kui kaks tundi. Teises setis oli hetkeline tagasilöök, kui kreeklane andis oma servi ära, kuid üldiselt põhjust muretsemiseks ei tekkinud.

Esimene sett lõppes üsna kiirelt skooriga 6-2 ja kuigi teises setis jäi Tsitsipas 3-1 taha, siis edasi võitis kreeklane 5 geimi järjest ja ka teine sett tuli näiliselt lihtsa 6-3 võiduga. Kolmandas setis pani Thompson mängu kõik, mis tal oli, ja suutis kuni lõpuni tasavägist mängu pidada, kuid lõpuks oli Tsitsipas ikkagi parem ja kindlam.

Kreeklase kolmanda ringi vastane Nick Kyrgios alustas turniiri väga keerulise 3-6, 6-1, 7-5, 6-7, 7-5 võiduga noore 22-aastase briti Paul Jubbi üle. Üle kolme tunni kestnud matš oli tüüpiline Kyrgiose osalusel toimunud lahing – emotsionaalne, kaasahaarav, tasavägine ja lõbus.

Võidust kõvasti indu juurde saanuna läks Kyrgios teises ringis vastamisi serblase Filip Krajinoviciga ja ilmselt serblane teadis ka ise, et võiduks peaks tal kõik suurepäraselt õnnestuma, aga vastupanu jäi ikkagi tagasihoidlikuks.

Mäng kestis vaevu 90 minutit, kui võitja oli juba selgunud. Kyrgios ei jätnud Krajinovicile mingit võimalust ja võttis skooriga 6-2, 6-3, 6-1 võidu. Kõigest kuus geimivõitu serblase poolt näitab mängu ühepoolsust.

Sellise skoori pealt oli loomulikult austraallase statistika väga võimas. Näiteks lõi austraallane 24 serviässa ja esimeselt servilt võitis 37 punkti võimalikust neljakümnest. Samuti ei suutnud serblane kordagi jõuda murdepalli lähedalegi.

Esimene panus – Nick Kyrgios võidab. Tsitsipas on maailma edetabeli viies ja jõudnud suurel slämmil finaali. Kyrgios on maailma edetabelis 40. kohal ja pole suurel slämmil kunagi veerandfinaalist kaugemale jõudnud. Selle järgi annaks eelise Tsitsipasele, aga hetkevorm on Kyrgiosel selgelt parem ja tegelikult Wimbledoni turniiril on Kyrgios jõudnud kaugemale (veerandfinaal) kui Tsitsipas (neljas ring).

Teine panus – Settide arv üle 3,5. Wimbledon ei ole Tsitsipase meelisturniir, kuid kreeklase näol on tegemist ikkagi väga tugeva tennisistiga. Kyrgios on ilmselt võitja, kuid Tsitsipase võib vabalt 1-2 geimi siiski kätte saada.

• Nick Kyrgios võidab (1,80 @ Coolbet)
  • Settide arv üle 3,5 (1,50 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 90€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.