Brooklyn Nets vs. Houston Rockets ennustusvihjed

Öösel vastu laupäeva leiab aset põnevuslahing Brooklyn Netsi ja Houston Rocketsi vahel. Hetkel asub tabelis kõrgemal positsioonil Rockets, kes on võitnud neljast kohtumisest kolm. Netsi saldoks üks võit ja kolm kaotust. Kohtumisest teeb ülekande TVPlay Sports.

Brooklyn vs. Rockets

Laupäev 2. November 2019
Algab: 01:00
Ülekanne: TVPlay Sports

Brooklyn Netsi võit (2.46 @ Coolbet)
Esimene veerand üle 61 punkti (1.82 @ Coolbet)

• Viimane omavaheline kohtumine läks lisaajale, lõpuks võitis selle Brooklyn Nets 145:142.
  • Houston Rockets on liiga kõige resultatiivsem meeskond, Brooklyn Nets hoiab kõrget kolmandat kohta.
  • Rockets on võitnud küll kolm kohtumist, kuid kordagi ei ole punktivahe olnud kaotajatega üle nelja punkti.

Brooklyn Netsi poolt jääb endiselt mängukeelu tõttu eemale Wilson Chandler. Houston Rocketsi poolelt on vigastatud Gerald Green, Michael Frazier ja Nene.

Brooklyn Nets sai suvel uue näo, kui tiimist lahkus D´Angelo Russell ja meeskonda toodi Kyrie Irving ja DeAndre Jordan. Loomulikult liitus ka Kevin Durant, kuid sel hooajal superstaariga veel arvestada ei saa. Seni veel uus kooslus edu ei ole saavutanud ning pingelised mängulõpud on vastastele ära antud.

Houston Rockets oli viimases voorus üsna lähedal NBA rekordile, kui kohtumises Washington Wizardsiga visati kahe peale kokku 317 punkti. See on läbi aegade kolmas tulemus. See kinnitab fakti, et Rocketsi näol on tegemist hetke võimekaima NBA meeskonnaga.

Kui nüüd konkreetse vastasseisu juurde tulla, siis võiduvõimalused võiksid olla üsna võrdsed. Houston Rockets võib küll koosseisu järgi olla natukene hirmutavam, kuid tegemist on ikkagist põhihooaja kohtumisega ja meeskonnad ei mängi oma täielikku potentsiaali veel välja.

Samuti on NBA-s väga suur mõju koduväljakul ning seega soovitaks panustada, et antud kohtumise võidab Brooklyn Nets. Tõenäoliselt on neil veidikene rohkem motivatsiooni antud vastasseis võita. Rocketsi kahjuks räägib ka fakt, et kui James Hardenil peaks olema halb päev, siis see põhimõtteliselt tähendab ka seda, et Rocketsil on üsna raske mänge võita.

Teiseks valikuks on panus, et esimesel veerandajal visatakse üle 61 punkti. Nagu ookeanitaguses liigas tavaks, siis kohtumisi alustatakse üsna laisa kaitsemänguga. Seega on täiesti tavaline, kui esimesel veerandil või poolajal on skoor väga kerge kasvama. Eriti, kui tegemist on Houston Rocketsi meeskonnaga, kes näiteks viimases kohtumises suutis keskmiselt visata ühel veerandajal ligi 40 punkti.

• Brooklyn Netsi võit (2.46 @ Coolbet)
  • Esimesel veerandajal üle 61 punkti (1.82 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 49.