Jälgi meid

Ennustusvihjed

Copa America kolmapäevane kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Copa America jätkub alagrupifaasi teise ringiga. Saame näha, kas Argentina suudab punkiarve avada või jätkavad mannetut seeriat. Loe edasi ning leiad ühe 6.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 120€.


Kolumbia vs. Katar

Algab: 00:30

Kolumbia on hetkel alagrupi liider kolme punktiga. Esimeses ringis teeniti 2:0 võit Argentina üle. Võib öelda, et kunagine Real Madridi, Portugali ja Iraani koondise loots Carlos Queiros on suutnud Kolumbia panna suurepärast kaitset mängima. Nüüd ei ole lastud endale juba kolm kohtumist järjest ühtegi väravat lüüa.

Katar enda Copa America avamängus viigistas Paraguayga. Tehti tugev esitus ning suudeti mängu lõpuks välja tulla kaheväravalisest kaotusseisust. Meeskond toimis tervikuna hästi ning mehed teadsid, mis nende roll on.

Millist kohtumist võiks oodata? Erinevalt esimesest Kolumbia kohtumisest, kus nad pigem lasid Argentinal palliga tegutseda, ootaks nüüd Katari vastu aktiivsemat ründetegevust. Kolumbia peatreener on enda juhendatavate meeskondadega kohtunud Katariga seitsmel korral ja on ka need kõik võitnud, seejuures pole lastud Kataril lüüa nendes mitte ühtegi väravat. Kuid statistika ei maksa jalgpallis mitte midagi.

Katar on viimaste aastate jooksul koondisena saavutanud uue taseme ning neid ei tasuks mitte mingil juhul alahinnata. Seda tõestavad ka kahe viimase aasta tulemused, kui võidetud on näiteks Šveitsi, Jaapanit, Saudi-Araabiat, Ecuadori, Lõuna-Koread ja viigistati teiste hulgas ka Islandiga.

Kolumbia on favoriit, kuid me oleme arvamusel, et nad ei suuda seda kohtumist vähemalt kahe väravaga võita. Kataris on piisavalt kvaliteeti, et olla Kolumbiale vääriline vastane. Ennustame seisuks Kolumbia 1:0 või 2:1 võitu.

Meie valik: Katar AH+1.5 väravat (1.84 @ Coolbet)


Argentina vs. Paraguay

Algab: 03:30

Argentina on hetkel ainuke meeskond, mis pole teeninud B-alagrupis veel ühtegi punkti. Nagu eelpool mainitud, siis kaotati 0:2 Kolumbiale. Juhul, kui Paraguay vastu võidupunkte ei võeta, siis võib olukord juba üsna kriitiliseks kiskuda.

Paraguayl on esimesest ringist käes viigipunkt, mille üle nad ise olid ülimalt pettunud. See tähendab, et nüüd tuleb tõenäoliselt edasipääsemiseks võita ühte alagrupi suurtest – antud mängus Argentinat või järgmises Kolumbiat.

Argentina oli esimeses mängus täielik pettumus. Mehed vedelesid pool mänguajast pikali maas valugrimassides, söötsid palli enda väljakupoolel kaitsjate vahel ja kuidagi ei leidnud käike ettepoole. Lisaks tehti uskumatult palju praaki. Peatreener süüdistas peale kaotust jalgpalliväljaku halba kvaliteeti, kuid see ei korva alla igasuguse arvestuse mängupilti.

Paraguayle meeldib lahtine jalgpall. Nad lähevad suurte jõududega rünnakule ja üldjuhul liiga palju ei mõtle – otsivad lihtsaid, sirgjoonelisi lahendusi ja võimalusel löövad kohe peale. Samas nende enda kaitse jätab soovida. See võib olla seotud sellega, et koondisel on üsna vähe koos mängimise kogemust ning kaitsjad ei mõista üksteist nii hästi.

Argentina läheb siin mängus võitu võtma ja väravaid lööma. Paraguay stiil on selline, et kui nad kaotusseisu jäävad, siis neil üldjuhul enam kokkulepitud asjad ei kehti ning minnakse pea ees rünnakule. See võib ka edu tuua, kuid enamikel kordadel teeb hoopis endale karuteene. Seega pakume, et selles mängus näeme üsna palju väravaid. Viimane nende meeskondade omavaheline mäng Copa Americal lõppes Argentina 6:1 võiduga.

Meie valik: Kokku üle 3.5 värava (3.25 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsient kokku: 6.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 120€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds