Jälgi meid

Ennustusvihjed

FCI Levadia vs. FC Flora ennustusvihjed

Enne tähtsaid Euroopa sarjade kohtumisi peavad Premium Liiga liidrid omavahel tulise mõõduvõtu ning õhus on võimalus, et peale antud kohtumist vahetavad meeskonnad omavahel ka tabelis positsioonid. Hetkel on liidriks Flora, kuid Levadia jääb maha vaid kahe punktiga. Kumb meeskond tõmbab pikema õlekõrre või lepitakse viigiga?


Levadia vs. Flora

Laupäev, 6. juuli 2019
Mäng algab: 16:00
Ülekanne:ETV+

Levadia võidab poolaja/täisaja (3.25 @ Coolbet)
Mõlemad meeskonnad ei skoori (2.1 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Sel hooajal on omavahel kohtutud kahel korral. Mõlemad meeskonnad on teeninud ühe võidu. Levadia 3:1 ja Flora 2:1.
  • Levadia on Premium Liiga resultatiivseim meeskond 60 väravaga, neile järgneb kohe Flora 56 väravaga. Endale on lasknud mõlemad meeskonnad lüüa täpselt 13 väravat.
  • Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on lausa neljas teinud mõlemad meeskonnad skoori.

Kodumeeskonna poolt on tulnud uudis, et nendega on liitunud nii Kreeka kui ka Portugali kõrgliigas pallinud Kolumbialasest ründaja. See on nende jaoks väga vajalik täiendus, sest seni oligi meeskonna nõrgim lüli tipuründaja. Ka Flora on ridu täiendunud – väravavaht Matvei Igonen on nendega liitunud. Kindlasti ei toodud meest pingile istuma, kuid raske uskuda, et ta juba Levadia vastu algkoosseisus alustab. See koht peaks kuuluma veel siiski Alandile.

Kihlveokontorite arust on selle kohtumise kerge favoriit Levadia ning sellega tuleb nõustuda. Mõlemas omavahelises kohtumises on samuti paremat mängu näidanud just Levadia. Esimene kaotus Florale oli pigem nende endi tööõnnetus(ei realiseeritud penaltit, mis oleks juhtima viinud jne).

Näeme üsna head väärtust valikul, et Levadia võidab nii poolaja kui ka kogu mängu. Nende peatreener Aleksandar Rogic on julge käekirjaga. Hoolimata sellest, et tegemist on väga tähtsa kohtumisega ja kumbki pool ei taha punkte kaotada, siis võib arvata, et see mees tuleb riskima ja julgelt mängima. Viimases kohtumises see töötas ideaalselt ning miks ei peaks töötama ka seekord.

Eesti liiga mõttes on mõlemad meeskonnad eliitkoosseisudega, kuid sellegi poolest on Levadial väike eelis. Nende leegionärid on väga korraliku tasemega ja tõstavad tuntavalt meeskonna üldist taset. Samuti on nende meeskonnas mõnevõrra rohkem kogemusi. Kodumaa poegadest koosneva Flora algkoosseis koosneb näiteks väikeste eranditega 19-23 aastastest mängumeestest.

Kokkuvõttes oleks pigem kerge üllatus, kui Levadia ei võida antud kohtumist. Usume, et nad leiavad kohtumise jooksul need paar võimalust, millega Flora ära karistada ning sellest piisab, et võtta ka kohtumise võit. Skooriennustus: 2-0.

Meie valikud:

  • Levadia võidab poolaja/täisaja (3.25 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad ei skoori (2.1 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 65€. Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds