Jälgi meid

Ennustusvihjed

Itaalia vs. Nigeeria ennustusvihjed

Meeste korvpalliturniiri alagrupimängud on Tokyos jõudnud lõpusirgele ning nädalavahetusel peetakse viimane voor, mis selgitab välja veerandfinaalis jätkajad. Teiste seas jahivad omavahelises mängus edasipääsu piletit Itaalia ja Nigeeria. Kumb jääb peale?


Itaalia vs. Nigeeria

Laupäev 31. Juuli 2021
Algab: 7.40
Ülekanne: Kanal2

Itaalia -7,5 (1,95 @ Coolbet)

Kokku üle 173,5 punkti (1,87 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Itaalia on pärast 2004. aasta hõbedat esimest korda olümpial mängimas.
  • Eelmise mängu 83:86 allajäämine Austraaliale lõpetas itaallastel neljamängulise võiduseeria.
  • Nigeeria pole kolm mängu järjest võidurõõmu tunda saanud.

Itaalia on kohtumise selge favoriit ja Nigeeriale on seni turniiril vaid kaotusi kogunenud, kuid Aafrika satsil on kindlasti potentsiaali enamaks ja see võiks laupäeva hommikul meile pakkuda põneva mängu.

Lõbus fakt on see, et vaid Ameerika Ühendriikidel (12) on rohkem NBA mängijaid kui Nigeerial (8) ja seetõttu on Mike Browni meeskonda peetud senise turniiri negatiivseks üllatajaks. Lootused võisid mõnel enne turniiri eriti kõrged olla, kuna Nigeeria kontrollkohtumiste sekka mahtus 90:87 võit USA üle.

Suuri puudujääke on Nigeerial olnud mõlemas väljakuotsas. Austraalia vastu häviti avamängus, kui viimane veerand kaotati 13:26 ja Saksamaa vastu oli kaitses kogu mängu vältel kaos, mis lõppes 92:99 lüüasaamisega.

Itaalial on kirjas kerge võit sakslaste üle ning napp kaotus Austraalia vastu. Meeskond pole tükk aega olümpiamängudel osalenud, aga näib, et Tokyosse on mindud suurte kavatsustega.

Uueks hooajaks Sander Raieste koduklubi Baskoniaga käed löönud Simone Fontecchio on olnud üks turniiri edukaimatest punktimasinatest ja rünnakul on meeskonnal olnud veel mitmeid teisi usaldusväärseid viskekäsi.

Kokku on itaallastel neli mängijat, kes keskmiselt kahekohalise punktiarvu kokku ajanud, samal ajal kui Nigeerial on ainsana sellega hakkama saanud Jordan Nwora. Milwaukee Bucksi mees peab saama paremat toetust, kui koondis tahab vältida oma alagrupi viimast kohta.

Esimene panus – Itaalia -7,5. Nigeerlaste NBA esindus on muljetavaldav, aga tundub, et sellel on ka negatiivne külg selle poole pealt, et koondis pole suutnud näidata meeskondlikku mängu. Itaalia on seevastu kõik väga edukalt jooksma saanud ja nendega sammu hoidmine saab siin nigeerlastel raske olema.

Teine panus – Kokku üle 173,5 punkti. Selles vastasseisus on ideaalsed koostisosad suure skooriga mänguks: mitme terava ründemehega meeskond kohtub kehva kaitsega. Seejuures on Itaalia samuti kaitses väristanud, kui turniiri esimene veerand oli kohe selline, kus lasti endale panna 32 punkti ning mõlema senise matši peale on vastased visanud 80+ punkti.

Meie valikud:

  • Itaalia -7,5 (1,95 @ Coolbet)
  • Kokku üle 173,5 punkti (1,87 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 97€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds