Jälgi meid

Ennustusvihjed

FC Köln vs. RB Leipzig ennustusvihjed

Bundesliga 29. vooru kohtumises lähevad vastamisi FC Köln ja RB Leipzig. Mängu selge favoriit on kõrgete kohtade eest võitlev külalismeeskond, kuid viimased voorud on näidanud, et tihti ei suuda nad oma favoriidistaatust võiduks realiseerida.


FC Köln vs. RB Leipzig

Esmaspäev 1. Juuni 2020
Algab: 21:30
Ülekanne: Eurosport 2

Kokku üle 4.5 värava (3.5 @ Coolbet)

Kohtumise viimane värav Timo Werner (3.75 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimase omavahelise kohtumise võitis RB Leipzig 4:1.
  • RB Leipzig on viimasest kümnest Bundesliga kohtumisest võitnud vaid kolm ning viimasest viiest kohtumisest vaid ühe.
  • FC Kölni kõikides koroonapausile järgnevates hooaja kohtumistes on löödud täpselt neli väravat.

FC Köln on 28 vooruga kogunud 34 punkti ning asub hetkel tabelis 11. positsioonil. Midagi suurt neil otseselt püüda enam ei ole ning ka liigasse püsimajäämine on üsna kindel. Seda kõik tõestavad ka viimaste voorude kohtumised, kus mäng on väga lahtine ning väravaid lüüakse üle keskmise.

RB Leipzig on vahepealse hoo kaotanud. Viimase viie vooru arvestuses ollakse liigas paremuselt alles 7. meeskond. Siiski püsivad nad veel suures mängus ning heitlevad esineliku koha eest, mis viiks nad järgmisel hooajal Meistrite Liigasse.

Esimene panus – kokku üle 4.5 värava. RB Leipzig on olnud suures hädas võitmisega. Nad suudavad küll mänge domineerida ja väravaid lüüa, kuid siiski on viimasest viiest kohtumisest lausa neli viiki jäänud. Ennustame, et antud kohtumisele tullakse peale selge plaaniga lõpuks võit ära võtta ning motiveeritud Leipzigi tegutsemine peaks muutma kohtumise äärmiselt resultatiivseks.

Seda enam, et Kölni mängupilt viimastes voorudes on olnud üsna lahtine, mis soosib suureskoorilist mängu. Köln on viimased viis vooru löönud värava ja alati lasknud ka endale ära lüüa. Tegemist on Eintrachti kõrval ainsa meeskonnaga, kelle kohtumistes on viimases viies voorus alati löödud üle 2.5 värava.

Teine panus – kohtumise viimase värava lööb Timo Werner. Bundesliga resultatiivseimate mängijate edetabelit juhib Robert Lewandowski 29 väravaga ning tema järel hoiab teist kohta 24 väravaga on Timo Werner. Viieväravaline vahe tähendab, et Leipzigi ründajal on resultatiivsete esituste korral veel võimalik Poola ründajale lahing anda.

Eriti ootaks Wernerilt väravaid mängu lõpuosas, kui kõikide eelduste kohaselt tekib Leipzigile vastase väljakupoolel rohkem ruumi ning see loob head võimalused Werneril skoorida. Seetõttu võiks ennustada, et Saksamaa koondise ründaja lööb kohtumise viimase värava.

Meie valikud:

  • Kokku üle 4.5 värava (3.5 @ Coolbet)
  • Kohtumise viimane värav Timo Werner (3.75 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt  70€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds