Jälgi meid

Ennustusvihjed

CS:GO – fnatic VS mousesports ennustusvihjed

fnatic VS mousesports

BLAST Premier Spring 2020 raames lähevad täna omavahel vastamisi kaks vaieldamatult maailma paremikku kuuluvat CS:GO meeskonda. Piike ristavad, vaid rootslastest koosnev fnatic ning eestlase Robin “ropz” Kool`i kodumeeskond mousesports. Järgnevas artiklis viskame pilgu peale, keda siit vastasseisust eelistada ning miks.


fnatic VS mousesports

Kolmapäev 3. Juuni 2020
Algab: 20:15
Ülekanne: Coolbet

fnatic võidab matši (2.10 @ Coolbet)

Raundide arv: Over 26,5 (1.76 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Mõlemad tiimid on võitnud viimasest 5-st matšist, vaid 2 kohtumist
  • Läbi aegade on omavahel vastamisi mindud 27-l korral, 15 korda on peale jäänud fnatic, 12 korda on pikema kõrre tõmmanud Mousesports

Tulenevalt sellest, et tegemist on kahe maailma kõrgeimal tasemel mängivate meeskondadega, on üksteisega vastamisi mindud küll ja veel. Käesoleval aastal on kohtutud kahel korral ning eelmisel aastal peeti lahingut neljal korral.

Viimased 2 omavahelist vastasseisu on kaldunud fnaticu kasuks. Robin “ropz” Kool ning tema meeskond alistati ESL Pro League turniiril kahel korral (kaasaarvatud finaalis).

Mõlemad meeskonnad on viimasel ajal pehmelt öeldes “kõikuvat” kui mitte lausa kohutavat vormi näidanud. Fnatic suutis esmaspäeval taaskordset turniiri alustada kaotusega ning Mousesports on suutnud võita kõigest kaks võistlusmängu viimasest viiest.

Esimese panusena tooksime välja fnaticu võidu:

  • Esiteks on nende koef lihtsalt Mousesportsi oma magusam
  • Teiseks suutsid nad eilses kohtumises Virtus.pro Train mapil suhteliselt kergelt üle joosta
  • Meeskonnal on hetkel käimas “laager”, mis annab kindlasti nende esitustele kambavaimu näol kvaliteeti juurde

Veelgi “magusamaks” teeb antud valiku see, et enamus e-spordile spetsialiseerunud spordiennustusportaale on märkinud võidukoefitsendid võrdseks ehk eeldatakse, et selle matši võitja ennustamine on täielik mündivise.

Juba mainisime, et Mousesportsil on hetkel kestmas eriliselt raske periood. Meeskond tundub pärast ESL Pro League`l saadud kaotust “läbipõlenud” ning näha on, et on onlines ilma publikuta toimuvatel turniiridel on motivatsiooni leidmine aina raskem.

Lisaks sellele ei aita kaasa ka kahe meeskonnaliikme: Chrisj ja Karrigani ülihalvad isiklikud esitused.

Üks on kindel – hoolimata sellest, et tiimidel on käsil raske periood, on siit vastasseisust oodata tulist võitlust. Paberil ollakse üsna võrdsed ning tulenevalt sellest, et ka meeskondade vorm on pärast aprillis aset leidnud suurturniiri sarnane, siis teise panusena tooksin välja raundide arvu üle 26,5.

Meie valikud:

  • fnatic võidab matši (2.10 @ Coolbet)
  • Raundide arv: Over 26,5 (1.76 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku 42€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT  

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds