FCI Levadia vs. Paide Linnameeskond ennustusvihjed

Premium Liiga neljanda vooru põnevaim kohtumine leiab aset Tallinnas, kus vastamisi lähevad medalinõudlejad Levadia ja Paide. Kas pealinnaklubi suudab minimaalset koduväljakueelist ära kasutada või võtab inimtühjal A.Le Coq Arenal võidu hoopis Paide?

Levadia vs. Paide

Pühapäev 31. Mai 2020
Algab: 15:00
Ülekanne: ETV 2

Viik välistatud, Paide võit (2.45 @ Coolbet)

Teine poolaeg üle 1.5 värava (1.89 @ Coolbet)

• Eelmisel hooajal teenisid mõlemad meeskonnad omavahelistes kohtumistes ühe võidu. Paide võitis 3:1 ja Levadia 3:2.
  • Paide on hetkel liiga resultatiivseim klubi 11 väravaga. Suurest seda tänu 8:1 võidule üle Tallinna Kalevi.
  • Levadiale on kolme vooru jooksul löödud kõige vähem väravaid – vaid üks.

Levadia on ainus täiseduga jätkav meeskond liigas ning seega hoiavad mõistagi tabelis esimest positsiooni. Kolme vooruga on kahes kohtumises suudetud vastane ka nulli peal hoida.

Paide alustas hooaega tormihoiatusega, kui lausa 8:1 võideti Tallinna Kalevit. Seejärel on koroonapausile järgnenud voorud jätnud meeskonna kohta kahetisi muljeid – sisu on meeskonnas kõvasti, kuid üksteise mõistmine ning mänguplaani platsil elluviimine tekitab probleeme.

Esimene panus – Viik välistatud, Paide Linnameeskonna võit. Levadia on küll kohtumise favoriit, kuid Paide võidule pakutav koefitsient on piisavalt kõrge, et selleks leiduks väärtust. Riskide vähendamiseks soovitame siiski valikut, kus viik on välistatud, ehk viigi korral makstakse raha tagasi.

Levadia on küll seni kõik kolm kohtumist võitnud, kuid ei saa öelda, et vastased on väga kindlalt üle mängitud. Selgelt ei olda veel parimas vormis ning Paidel on kõik võimalused favoriiti üllatada.

Teine panus – Teine poolaeg üle 1.5 värava. Antud kohtumises väravatesadu ei ennustaks. Eriti võiks oodata väga ettevaatliku ja otsivat esimest poolaega. Tõenäoliselt otsustatakse kohtumine ära teisel poolajal ning heaks panuseks võiks olla, et viimase 45 minuti jooksul lüüakse vähemalt kaks väravat.

Nagu kõik jalgpallisõbrad teavad, siis mängu lõppudes on väravad kergemad tulema, sest meeskonnad võtavad juba sõltuvalt mänguseisust suuremaid või väiksemaid riske ning tekib rohkem ruumi kontrarünnakuteks.

• Viik välistatud, Paide võit (2.45 @ Coolbet)
  • Teine poolaeg üle 1.5 värava (1.89@ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt  49€.