FC Flora vs. Nõmme Kalju ennustusvihjed

Eesti meistriliiga teisipäevane telemäng, kus kohtuvad omavahel liiga liider ning kolmas meeskond. Mõlemad meeskonnad olid viimati võistlustules alles laupäeval. Flora võitis võõrsil Maardu meeskonda lausa 8:3 ning Kalju oli koduväljakul 3:2 parem Narva Transist.

FC Flora vs. Nõmme Kalju

Teisipäev 18. juuni 2019
Mäng algab: 19:30
Ülekanne: ETV2

FC Flora võit (2.15 @ Coolbet)
Rohkem väravaid teisel poolajal (2.13 @ Coolbet)

• Viimases omavahelises kohtumises võttis 3:0 võidu FC Flora, enne seda poldud aga 7 kohtumist järjest Nõmme Kaljut võidetud.
  • Flora teenis oma hooaja esimese kaotuse viimases kodumängus Levadia vastu.
  • Nõmme Kalju pole sel hooajal liiga raames veel ühtegi võõrsil kohtumist kaotanud. Võidetud on neli ning viigistatud kolm.

Eelmise hooaja meister Nõmme Kalju on selgelt hooaegade vahel tasemes teinud kerge languse. Tabeli keskmike vastu suudavad nad veel mängijate individuaalse klassiga mänge võita, kuid Flora ja Levadia vastu pikas plaanis saada on raske. Meie silmis on mängu kindlaks favoriidiks Flora.

Flora koosseis peaks enne suurt lahingut olema ka värskem. Nende viimane kohtumine Maarduga oli vaid vormistamise küsimus ja nii mõnelegi põhitegijale anti kõvasti puhkust. Nõmme aga mängis samal ajal väga intensiivse ja võitlusliku kohtumise Narva vastu.

Koduväljak, parem koosseis(kui võib-olla väravavaht ja tipuründaja välja jätta), mängijate värskus ning motiveeritus esikohta hoida räägib kodumeeskonna kasuks. Nende koefitsient on piisavalt kõrge, et sellega kaasa minna.

Rohkem väravaid ootaks kindlasti teiselt poolajal. Antud kohtumises on mõlemal meeskonnal palju mängus. Võib arvata, et Kalju võõral väljakul Flora vastu loobub ka enda sirgjoonelisest mängustiilist ja teeb kaalukamaid otsuseid. See kõik muudab mängu üsna kinniseks ning oodata võiks sarnast stsenaariumit, mis juhtus hooaja esimeses omavahelises kohtumises. Esimene poolaeg lõppes 0:0, teisel poolajal nägime kolme väravat.

• FC Flora võit (2.15 @ Coolbet)
  • Rohkem väravaid teisel poolajal (2.13 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 43€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!