Jälgi meid

Ennustusvihjed

Türgi WRC ralli ennustusvihjed

Vaevalt kaks nädalat Rally Estoniast möödas, kui WRC ralliässad on juba valmis kihutama Türgis. Aset leiab hooaja viies etapp ning peale Türgit sõidetakse veel vaid kaks etappi. See tähendab vaid üht – kes tahab veel maailmameistritiitli eest heidelda, peab tegema antud rallil tugeva tulemuse.


WRC ralli Türgi etapp.
Reede-pühapäev, 18 – 20. september, 2020
Esimene katse algab: Reedel 17:08
Ülekanne: Kanal 2, Kanal 12, WRC ametlik tasuline kanal

Ennustusvihjed
Ralli võidab Toyota masin (2.6 @ Coolbet)
Thierry Neuville ei jõua esiviisikusse (5.00 @ Coolbet)
S.Loeb võidab E.Lappit (1.95 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


  MM-sarja üldseis:                                                                       Konstruktorite arvestus: 

1. Sebastien Ogier (Toyota) 79                                                       1. Toyota 137
2. Elfyn Evans (Toyota) 70                                                               2. Hyundai 132
3. Ott Tänak (Hyundai) 66                                                                3. M-Sport 83
4. Kalle Rovanperä (Toyota) 55
5. Thierry Neuville (Hyundai) 42


Türgis sõidetakse vaid 12 kiiruskatset, kuid teatud katsed on äärmiselt pikad ning kogu kilometraaž sarnaneb Rally Estonia omaga – 221km. Tegemist on väga aeglase ja tehnilise kruusaralliga, kus mängib suurt rolli kõrge õhutemperatuur.

Eelmisel aastal näitas Türgis parimat minekut tänaseks WRC sarjast lahkunud Citröen. Toyotal ja Hyundail oli mõlemal teatavaid probleeme. Enne rallinädalavahetust on aga Toyota liikmed näidanud meediaga suheldes enesekindlust, et eelmise hooaja vigadest on õpitud ja tänavu ollakse Türgis valitsevatele tingimustele juba paremini valmis.

Kokkuvõttes on aga rallimehed ühel nõul, et tegemist on tänavuse kalendri kõige raskema ralliga. Kivised ja tehnilised katsed pigistavad maksimumi välja nii sõitjast kui ka masinast.

Esimene panus – ralli võidab Toyota masin. Favoriit on enne esimest kiiruskatset Ott Tänak, kuid ülinõudlikul Türgi rallil on tehnilised probleemid ja rehvipurunemised kerged juhtuma. Seega soovitame kasutada üsna korralikku koefitsienti Toyota võidutsemisele.

Kalle Rovanperä jätaks antud rallil esikoha konkurentsist välja, sest tema trumbiks on siiski kiired rallid. Kuid Ogier ja Evans hakkavad kindlasti poodiumikohtade eest heitlema. Ogier tuleb starti ka valitseva Türgi ralli võitjana ning mis siin salata – sellised rallid, kus palju juhtub, sobivad kogenud prantslasele.

Teine panus – Thierry Neuville ei jõua esiviisikusse. Belglase jaoks on tänavune hooaeg peale suurepärast algust olnud tõeline katastroof. Monte Carlo võidule on järgnenud Rootsis kuues koht, Mehhikos absoluutarvestuses 16. koht ning Rally Estonial katkestamine.

See on pannud Neuville õlule suurimad pinged. Kui Türgi Rallit ei võida, siis on üldkokkuvõttes kõrge koha püüdmine juba väga raske. Seega ennustame, et ta läheb sel nädalavahetusel täiega panema ja midagi tagasi ei hoia. Ajalugu on aga näidanud, et selline riskeerimine võib tihti lõppeda hoopis kurvema tulemusega. Ei soovi sümpaatsele rallimehele vähemadki ebaõnne, kuid meie hinnangul on panus belglase kehvale tulemusele küllaltki väärtuslik valik.

Kolmas panus – Sebastien Loeb võidab Esapekka Lappit. Selline soovitus tuleb puhtalt selle pealt, et M-sport on tänavu niivõrd kehva ning Loebil on meeletud kogemused, mis Türgi rallil omavad erilist väärtust. Samuti on Loebile Hyundai meeskonna poolt antud kindlad juhised, et on vaja teha kindla peale ralli ja vähemalt mingid punktid koju tuua ja võimalusel neid rivaalide eest ära napsata.

Meie valikud:

  • Ralli võidab Toyota masin (2.6 @ Coolbet)
  • Thierry Neuville ei jõua esiviisikusse (5.00 @ Coolbet)
  • Sebastien Loeb võidab Esapekka Lappit (1.95 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 250€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds