Jälgi meid

Ennustusvihjed

Everton vs Manchester City ennustusvihjed

Hea meel on tõdeda, et Premier League hooaeg on minemas aina põnevamaks. Manchester City on üks meeskond, keda me selle eest tänama peaksime. Kui suudetakse Evertoni võita, siis tõustakse ka vähemalt laupäevani uueks tabeli liidriks ning survestatakse tõsiselt hetke liidrit Liverpooli.

Omavahelised kohtumised soosivad külalismeeskonda. Pep Guardialo hoolealused on võitnud viimased kaks omavahelist kohtumist. Sellegi poolest ei maksa Evertoni maha kanda, sest koduväljakul ollakse üldjuhul üsna resultatiivsed, City viimaste aegade võõrsil mängud on kujunenud aga väga raskeks.


Everton vs. Manchester City
Kolmapäev, 4. veebruar 2019
Mäng algab: 21:45
Ülekanne: TVPlay sports

Ennustusvihjed
Esimene poolaeg 2-3 väravat 2.45 @ Coolbet
Richarlison lööb värava 4.0 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimased kaks omavahelist mängu on võitnud Manchester City tulemusega 3:1.
  • Everton on sel hooajal lausa 92% kodumängudes skoorinud.
  • Manchester City on viimases kahes mängus löönud värava 1. minutil!

Arvestades, kui resultatiivne on Everton koduväljakul ning milline ründevõimsus City meeskonnas peitub, siis peab ennustama siit mängust oma kolme-nelja väravat. Viimases omavahelises kohtumises, mis lõppes juba korraliku skooriga, ei käinud platsil Agüerot, kes annab Manchesteri klubile seekord korraliku lisakäigu.

Lisaks jääb Evertoni poolelt eemale MM-il fantastilist mängu näinud Yerry Mina, kellest tunneb Evertoni kaitseliin eriti puudust. See loob kõik eeldused fännisõbralikuks mänguks, kus näeb juba avapoolajal võimalusterohket jalgpalli ning suure tõenäosusega vahetub ka skoor rohkem kui korra. Mõlema meeskonna viimases koduliiga kohtumises löödi avapoolajal täpselt kolm väravat.

Kuna Everton on juba selline meeskond, kes kuidagi ei taha koduväljakul nulli peale jääda, siis võiks väikese lisavalikuna teha panuse ka konkreetse mängija väravale Evertoni meeskonnast. Richarlison on üks selline ründaja, kellele hirmsasti meeldiks City vastu skoori teha. Evertoni resultatiivseima mängijana on ta koduväljakul harjumatult kaua väravata olnud ning otsib seega võimalust suurendada isklikku väravatesaldot erilise innuga.

Meie valikud:

  • Esimene poolaeg lüüakse 2-3 väravat (2.45 @ Coolbet)
  • Richarlison lööb värava (4.0 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 80€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds