Jälgi meid

Ennustusvihjed

Euroliiga & NBA kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Erinevates korvpalliliigades on tiitliteheitlustesse jäänud loetud meeskonnad ning mängud muutuvad aina pingelisemaks. Loe edasi ning leiad ühe 5.0 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 100€.


Anadolu Efes vs. Barcelona

Algab kell 20:00

Euroliigas selgub viimane võistkond, kes pääseb final fourile. Fenerbahce, Real Madrid ja Moskva CSKA on enda seeriad võitnud. Tasavägises paaris Anadolu Efesi ja Barcelona vahel on seis 2:2 viigis. Seeria käib kolme võiduni ehk tegemist on otsustava kohtumisega.

Selles paaris on mängud kulgenud üsna kummaliselt. Kumbki meeskond pole teeninud järjest kahte võitu ehk võidetud on kordamööda. Seejuures on olnud enamus mängud tasavägised, kuid ühes suutis Anadolu Efes võõral väljakul panna Barcelonale 34-punktilise pakki.

Statistika Barcelonale midagi head ei näita. Uue formaadi puhul, mida mängitakse alates 2008.a, pole kunagi võõrsil meeskond suutnud otsustavat viiendat mängu võita.

Millist mängu võiks oodata ja kes võtab võidu? Tahaks öelda, et Anadolu Efes. Esiteks muidugi ei saa alahinnata koduväljakueelist. Teiseks on nende rünnak mitmekülgsem ning nad suudavad mängu jooksul vastavalt vajadusele sisse viia rohkem muudatusi. Neile sobib nii kiire jookse-viska mängustiil kui ka pikk positsioonirünnak.

Näiteks oma viimase võidu Barcelona üle teenisid nad mängus, kus kohe alguses oli näha, et kõigil kolmene kukub. Seejärel mängitigi suuresti kolmepunktivisetele ja lõpuks võeti väga kindel võit. Võidu valem tundub lihtne – siiamaani on mängu alati võitnud meeskond, kes suudab väljakult tabada viskeid vähemalt 47 protsendiga.

Anadolu suurimad trumbid: rünnak, visketabavus, vähe pallikaotusi, palju resultatiivseid sööte ja ka korralik kaitse. Barcelona trumbid: kaitse ja eriti tugevad teised poolajad, lauavõitlus. Nõrkuseks võõrsil mängud.

Anadolu Efes on sel hooajal komplekteerinud suurepärase meeskonna, mille liikmed ründavad selles seerias individuaalseid Euroliiga rekordeid. Usume, et see varasematel aastatel Fenerbahce varju jäänud Türgi meeskond suudab kodupubliku toel Barcelona ära suruda ning liikuda edasi nelja tugevaima meeskonna hulka, kus nende õige koht ka sel hooajal on.

Meie valik: Anadolu Efes AH-4.5 (1.92 @ Coolbet)


Denver Nuggets vs. Portland Trail Blazers

Algab kell 04:00

Lääne-konverentsi poolfinaalpaari esimeses kohtumises tõestas Denver Nuggets, et põhiturniiri parim kodumeeskond suudab ka play-offis sama taset näidata. Portland Trail Blazersit võideti 121:113 ning asuti seeriat 1:0 juhtima.

Portland tunneb puudust põhitsentrist Jusuf Nurkicist, kelle hooaja lõpetas jõhker jalavigastus. Praegune korvialune jõud Enes Kanter mängib kerge õlavigastusega, mis teda mängu ajal mitmel korral valugrimassidesse asetab. Sellest hoolimata tegi ta rünnakul korraliku esituse, kaitses aga alla igasusuguse arvestuse. Nikola Jokici vastu ei ole kerge kaitses mängida, kuid saab kõvasti paremini. Kui Kanter ei suuda kaitses juurde panna, siis võtab Denver ka teises kohtumises võidu.

Portlandi meeskond vajab Denveri alistamiseks korraliku mängu tervelt algviisikult. Esimeses kohtumises suutis vaid Kanter Lillardile piisavalt toetust pakkuda. Vahetumeestest tõi mängu elevust ka Rodney Hood, kuid kõikide teiste panus jäi kahvatuks. Seda enam tuleb anda Portlandile au, et suudeti püsida kuni lõpuni mängus ja kaotati vaid  8 punktiga.

Kahest meeskonnast on rohkem varu Portlandil ja seetõttu usume, et nad suudavad teise kohtumise võita. Esimeses kohtumises mängiti kõvasti alla oma võimete, võib öelda et tegemist oli nende halvima mänguga play-offi jooksul. Raske uskuda, et McCollum, Aminu ja Harkless teevad kahes järjestikuses mängus enda kohta nii lahja esituse.

Kokkuvõttes on Denveril suur eelis eesliinis ehk korvialuses mängus, kuid kui Portlandi tagaliin õnnestub, siis on neid raske peatada. Juba esimene kohtumine näitas, et Lillard suudab domineerida, kuid vajab natukene rohkem toetust ka teistelt.

Meie valik: Portland Trail Blazersi võit (2.52@ Coolbet)

Kombopanuse koefitsent kokku: 5.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 100€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds