Jälgi meid

Ennustusvihjed

Meistrite Liiga kvalifikatsiooni teisipäevane kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Kahjuks on Eesti jalgpalliklubid oma eurosarja heitlused selleks korraks lõpetanud, kuid põnevaid vastasseise jätkub teisigi. Loe edasi ning leiad ühe 6.50 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 130€.


APOEL vs. Qarabag (20:00)

Omavahel kohtuvad valitsev Küprose ja Azerbaidžaani meister. Apoel on tänu oma asetusele enne Qarabagiga kohtumist pidanud ühe eelringi. Kahe mängu kokkuvõttes alistati Montenegro klubi Sutjeska 4:0. Azerbaidžaani klubi on pidanud alistama kaks vastast – esmalt Partizan ja viimati Dundalk.

Esimene omavaheline kohtumine tuleb kõigi eelduste kohaselt üsna otsiv ja ettevaatlik. Väravate sadu ei ennustaks. Kerge favoriit võiks olla APOEL, kes mängib koduväljakul alati väga korralikult. Eelmisel aastal kohtuti Euroopa Liiga kvalifikatsioonis ka FC Flora-ga. Eesti klubi võideti kodus tulemusega 5:0.

Üle-eelmine hooaeg mängis APOEL lausa Meistrite Liiga alagrupifaasis. Real Madridilt ja Tottenhamilt saadi küll kindlad kaotused, kuid näiteks Dortmundiga mängiti kahel korral viiki. Sel hooajal alistati hiljuti koduväljakul tugev Shaktari Donetsk, kes samuti tihe külaline Meistrite Liiga põhiturniiril.

Qarabag pole just parim meeskond võõrsil mängudes ning usume, et pigem APOEL kasutab enda võimalused vähemalt kodumängus ära.

Meie valik: APOEL võidab kohtumise (1.87 @ Coolbet)


PAOK vs. Ajax (20:00)

Huvitaval kombel peab Hollandi liiga võidumeeskond ja viimase Meistrite Liiga hooaja poolfinalist alustama enda eurohooaega kvalifikatsioonist. PAOK loosi üle kindlasti rõõmus ei ole, kuid saavad ennast lohutada sellega, et nii mitmedki staarid on suve jooksul vastasmeeskonnast lahkunud.

Kui Kreekas pole veel liigahooaeg alanud, siis Ajax pidas loetud päevad tagasi ka oma hooaja esimese koduliiga kohtumise. Selles tehti 2:2 viik Vitesse meeskonnaga. PAOK on usinalt pidanud sõpruskohtumisi, juulikuus kokku lausa kaheksa matši. Kreeka klubi näitas kontrollkohtumistes head taset – lõi palju väravaid ja võitis enamik kohtumisi Euroopa keskmike vastu.

Meeskonnad on omavahel ka varasemalt täpselt samas staadiumis Meistrite Liiga kvalifikatsioonis kahel korral omavahel kokku läinud. Mõlemad heitlused on olnud väga tasavägised, kuid lõpuks on olnud edasipääsejaks Ajax. Viimati kohtuti omavahel aga sõpruskohtumises, mille võitis Ajax tulemusega 4:2.

Kombosse läheb topeltvalik, et kohtumise võidab PAOK või jääb matš viiki. Kreeka klubi pole seitse kohtumist järjest kaotanud, nad on väga hea kodumeeskond. Lisaks muidugi on Ajax siiski mitme grammi võrra nõrgem meeskond, kui eelmisel hooajal.

Meie valik: PAOK või viik (1.78 @ Coolbet)


Crvena Zvezda vs. FC Copenhagen (21:45)

Serbia marulise publikuga peab teisipäeval hakkama saama FC Copenhagen. Crvena Zvezda teekond kvalifikatsiooni poolfinaali on kujunenud ootamatult raskeks. Esmalt kohtuti Leedu klubi Suduvaga, kellest saadi napilt 2:1 jagu, seejärel oldi hädas soomlaste HJK-iga, kuid edasipääs kindlustati siiski tulemusega 3:2.

Valitsev Taani meister alistas eelmises ringis kindlalt 3:0 Walesi klubi The New Saints´i.

Mõlema klubi jaoks on ka koduliigad juba alanud. Crvena Zvezda on pidanud kaks kohtumist ning need mõlemad tulemusega 2:0 võitnud. Taani liigas on peetud juba neli ringi ning FC Copenhagen on täiseduga esimesel kohal.

Arvestades, kui hea kodumeeskond Crvena Zvezda on, siis pakuks võitu just neile. Võrreldes klubide koosseise annaks samuti hoolimata Copenhageni suvistest keskvälja täiendustest kerge eelise just Serbia klubile.

Meie valik: Crvena Zvezda võit (1.92 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 6.50


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 130€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds