Jälgi meid

Ennustusvihjed

West Ham vs. Liverpool ennustusvihjed

Liverpooli tiitliralli jätkub esmaspäeva õhtul, kui Premier League ring lõpetatakse kohtumisega West Hami vastu. Kui Liverpool on hetkel kahepunktilise eduga liidrikohal, siis West Ham on tabeli keskel ja väga enam millegi nimel ei võitle. Tõenäoliselt jäädakse ka hooaja lõpuks 10-14 kohale.

Kodumeeskonnal on väga palju probleeme vigastustega. Lausa kuus mängijat jätavad kohtumise kindlasti vahele. Tuntumad nimed neist Wilshere ja Yarmolenko. Samuti on lahtine Arnautovici, Nasri ja Pereze osalemine.


West Ham vs. Liverpool
Esmaspäev, 4. veebruar 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: TVPlay sports

Ennustusvihjed
Liverpool EH-2 väravat 3.5 @ Coolbet
Mõlemad meeskonnad ei skoori 1.91 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimases neljas omavahelises kohtumises on Liverpool löönud täpselt 4 väravat.
  • West Ham on viimase viie mänguga löönud 3 väravat.
  • Liverpool on viimasest viiest mängust võõral väljakul kaotanud vaid ühe, West Ham on kaotanud viimasest viiest koduväljaku mängust vaid ühe.

West Ham ei tundu hetkel meeskonnana, kes suudaks Liverpoolilt punkte röövida. Tegemist on äärmiselt ebastabiilse klubiga ning peale üllatusvõitu Arsenali üle on mängitud väga mannetult. Probleeme esineb nii rünnakul kui ka kaitses. Viimase viie kohtumisega on löödud vaid kolm väravat ning endale on lastud lüüa lausa üheksa. Seejuures on nendes mängudes kohtutud vaid korra tippklubiga, ülejäänud vastased on tabeli teisest poolest.

Liverpooli mängupilt on väga soliidne. Vastase üle suudetakse luua nii konkreetne domineerimine, et jääb mõistatuseks, kuidas peaksid natukenegi madalama tasemega klubid suutma nende vastu mängida. Rünnakule lülitatakse kiirelt, suurte jõududega ja mitmekülgselt. Kaitses proovitakse kohe vastane surve alla panna ning esimesel võimalusel pall enda kontrolli alla saada.

Liverpooli kaitse on hooaja lõikes olnud imetlusväärne. Kui väikeseid liigsed riskeerimised väravavahi ja keskkaitsjate poolt välja arvata, siis ei olegi millegi kallal väga viriseda. Arvestades, et tõenäoliselt enamus West Hami ohtlikeimatest ründemängijatest vaatab kohtumist pingi pealt, siis jääb üle ennustada vaid väga ühekülgset kohtumist ning puhtat väravat Liverpooli poolt vaadates.

Meie valikud:

  • Liverpool EH-2 väravat (3.5@ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad ei skoori (1.91 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 70€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds