Everton vs. Manchester City ennustusvihjed

Eelmisel nädalavahetusel oma liigahooaja kolmanda kaotuse võtnud Manchester City üritab uuesti järje peale saada võõrsilmatšiga Evertoni vastu. Kas tiitlikaitsja suudab edu Liverpooli ees jälle kasvatada või saavad Punased oma naabrilt teene?

Everton vs. Man City

Laupäev 26. Veebruar 2022
Algab: 19.30
Ülekanne: TV3 Sport

Poolaeg/Täisaeg Man City/Man City (1,94 @ Coolbet)

Man City lööb mõlemal poolajal värava (1,93 @ Coolbet)

• Vastasseisus on kõik viimased üheksa matši lõppenud Man City võiduga.
  • Everton on kodus sel hooajal teist korda suutnud võita järjestikused mängud.
  • Man City on tänavu võõrsil ära andnud ainult seitse punkti.

Frank Lampard teeb oma viienda mängu Evertoni peatreenerina ja seni on Chelsea legend meeskonna juures noppinud kaks võitu ja kaks kaotust. Võidud on tulnud just koduplatsil, kui karikavõistlustel saadi 4:1 jagu Brentfordist ja viimases mängus joosti üle Leedsist 3:0.

Esimesed tulemused Lampardiga ei ole just väga julgustavad olnud ja meeskond istub endiselt 16. kohal, aga kui kodus hakkab punkte kogunema, siis suudab kindlasti Everton enne hooaja lõpusirget oma koha liigas kindlustada.

Man City näeb samal ajal vaeva teise järjestikuse meistritiitli kindlustamisega. Sellega seoses oli alles mõni nädal tagasi väga ilus seis, kui edu Liverpooliga läks 12 punkti peale, aga Jürgen Klopp ja tema mehed on vaikselt pidanud ära vahepeal edasi lükatud kohtumisi ning kui nüüd ollakse võrdse arvu mängude peal, siis on vahe kahe kange vahel ainult kolm silma.

Vahe on jäänud väikeseks vaatamata sellele, et City saldo viimasest 16-st liigavoorust on 14 võitu, üks viik ja üks kaotus. Meeskond on purenud igasuguse kaliibriga vastaste kallal ja kardetavasti see nüüd jätkub pärast Tottenhami vastu olnud libastumist.

Kuna Liverpool mängib see nädalavahetus liigakarikasarja finaali, siis on Cityl suurepärane võimalus jälle edu tabelitipus kasvatada ja asi võib Evertoni jaoks täitsa koledaks minna, kui külalised eelmisest voorust tulnud viha välja hakkavad valama.

Esimene panus – Poolaeg/Täisaeg Man City/Man City. Dejan Kulusevski eelmise laupäeva varajane värav oli alles neljas, mille City on sel hooajal avapoolajaga endale lubanud. Mänge alustatakse täistuuridel ja meeskonna võidud kipuvad tulema just nii, et esimese poolajaga ehitatakse endale eduseis välja ja seda proovitakse seejärel ülejäänud mängu käigus vaikselt kasvatada.

Teine panus – Man City lööb värava mõlemal poolajal. Tiitlikaitsja endale avapoolajal väravaid ei lase, aga ise lüüakse neid küll üsna sagedasti. 26 mängu peale on neid hooaja jooksul 30 tulnud. Pooled kohtumistest on küll olnud sellised, kus mõlemal poolajal pole löödud, aga enamus neist tuli konarliku hooaja alguse käigus. Lisaks on Lampardi mängufilosoofia kaitse suhtes hoolimatu. Just see maksis talle töökoha Chelsea’is.

• Poolaeg/Täisaeg Man City/Man City (1,94 @ Coolbet)
  • Man City lööb värava mõlemal poolajal (1,93 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 97€!