Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC Rootsi ralli 2022 ennustusvihjed

WRC-sari jätkub sel nädalal hooaja teise etapiga Rootsis, kus tuleb kiire olla ja rajale jääda miinuskraadides ja lume sees. Ott Tänak on mitu korda suutnud end seal poodiumile sõita. Kas see õnnestub ka tänavu?


WRC Monte Carlo ralli
Reede-Pühapäev, 25.-27. Veebruar, 2022
Esimene katse algab: 9.42
Ülekanne: TV3, TV6, TV3 Sport 2

Ennustusvihjed
O. Tänak TOP2 (1,95 @ Coolbet)
E. Lappi edestab C. Breeni (2,15 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


 MM-sarja üldseis:                                                                      Konstruktorite arvestus: 

1. Sebastien Loeb (M-Sport) 27 punkti                                     1. M-Sport 42
2. Sebastien Ogier (Toyota) 19                                                     2. Toyota 39
3. Kalle Rovanperä (Toyota) 17                                                    3. Hyundai 13
4. Craig Breen (M-Sport) 15
5. Thierry Neuville (Hyundai) 11


Tänak võitis Rootsi ralli 2019. aastal ning ta on seal teine olnud 2017. ja 2020. aastal. Kui kaks aastat tagasi viimati Rootsis sõideti, siis oli meie mees poodiumil Elfyn Evansi ja Kalle Rovanperä vahel. Sama kolmikut peetakse põhisoosikuteks võidule ka tänavu ning selge on see, et poodium tuleb hoopis teistsugune kui see oli avaetapil Monte Carlos.

Üheksakordne maailmameister Sebastien Loeb tegi WRC-s võiduka comebacki ning teise koha hõivas valitsev maailmameister Sebastien Ogier ning kumbki pole Rootsis stardis. Tegu on pärast 2006. aastat esimese etapiga, kust mõlemad Prantsusmaa rallikuulsused puuduvad.

Ees ootab 17 kiiruskatset kogupikkusega 264,81 kilomeetrit. Algselt oli kavas kaks kiiruskatset rohkem, aga ralli jäi 41 kilomeetrit lühemaks, kuna põhjapõtrade liikumise tõttu tuli laupäevane kava ümber mängida.

Tänakul ja kogu Hyundai tiimil läks avaetapp aia taha ning nüüd on vaja teha vigade parandus. 2019. aasta maailmameister on selleks valmis.

“Rootsi ralli on täiesti uue ilmega etapp, kuna liigume võrreldes eelnevate aastatega palju rohkem põhja poole. Ma ei tea, mida oodata, aga olen alati lumel võistlemist nautinud,” ütles Tänak enne etapi algust.

Tegu on MM-kalendri ainsa lumel sõidetava etapiga ja kuigi Hyundaiga kipuvad pidevalt probleemid olema, siis eelmise hooaja ainus lume-etapp Arktika ralli lõppes just Tänaku võiduga.

Esimene panus – O. Tänak TOP2. Viimase nelja Rootsis peetud etapi peale on Ott vaid korra esikahest välja jäänud ja teistel starti minevatel sõitjatel pole sellist stabiilsust ette näidata. Ta on üks ralli favoriitidest ning kui võiduks kiirust lõpuks ikkagi ei jagu, siis järgmise parima koha pärast peaks ta küll lõpuni välja võitlema.

Teine panus – E. Lappi edestab C. Breeni. Soomlane on Ogier’ asemel Toyota rooli saanud ja peaks olema kõvasti indu täis, kuna ta on viimastel aastatel ainult paaril etapil saanud sõita. Põhjamaamehena võiks ümbrustik talle ka hästi sobida. Breen on pika karjääri teinud, aga Rootsis ainult korra poodiumile pääsenud ning tema lõppkohad kipuvad jääma esikümne tagumisse otsa.

Meie valikud:

  • O. Tänak TOP2 (1,95 @ Coolbet)
  • E. Lappi edestab C. Breeni (2,15 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 97€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds