Jälgi meid

Ennustusvihjed

Everton vs. Liverpool ennustusvihjed

Premier League´i mängudevooru lõpetab Liverpooli meeskondade mõõduvõtt ehk Merseyside derby. Liverpool hoiab tabelis teist kohta, kuid hetkel esikohal asetsevast meeskonnast ehk Manchester Citys on üks mäng vähem peetud ning võidu korral hõivatakse taas kõrgeim koht endale. Ära tasub mainida fakt, et ükski meeskond ei ole kunagi jäänud Premier League tiitlist ilma, kui peale 28. vooru on teenitud sama palju punkte kui Liverpool hetkel teeninud on.

Everton asub enne kohtumist kümnendal tabelireal ja tõenäoliselt võiks positiivse hooaja lõpuga tõusta maksimaalselt kaheksandale kohale.


Everton vs. Liverpool
Pühapäev, 3. märts 2019
Mäng algab: 18:15
Ülekanne: TVPlay sports

Ennustusvihjed
Viik 4.16 @ Coolbet
Alla 2.5 värava 1.94 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Everton pole suutnud Liverpooli alistada kaheksateist kohtumist järjest!
  • Sel hooajal on Liverpool oma kohtumistes löönud 75% juhtudel avavärava.
  • Everton on viimasest viiest kodukohtumisest kaotanud lausa kolm.

Liverpool on Premier League´s viimase viie kodukohtumisega löönud 18 väravat, viimase viie võõrsil kohtumisega aga vaid 5 väravat. See vahe on rohkem kui kolm korda ning tõestab fakti, et Liverpoolil on ilma kodustaadioni ja fännideta tükk tegemist, et võidupunkte teenida. Kui hooaja alguses värskena suudeti ka võõral väljakul väga selgelt domineerida, siis viimasel ajal on see õnnestunud vaid Anfieldil. Nii ongi viimasest viiest võõrsil kohtumisest võidetud vaid kaks.

Everton lõpetas oma hooaja pikima kaotusteseeria viimases voorus Cardiffi vastu, kui võeti kindel 3:0 võit. See kohtumine leidis aset päev varem, kui Liverpooli liiga kohtumine ehk Everton on saanud ühe lisapuhkepäeva.

Meie näeme, et Everton annab Liverpoolile väga korraliku lahingu. Esiteks on Jürgen Kloppi hoolealustel väga suur pinge peal, sest punktide kaotamise korral on parimad võimalused tiitli võitmiseks juba Manchester Cityl. Teiseks on Everton suutnud Liverpooli vastu nädata koduväljakul väga soliidset kaitset – viimase nelja kohtumise jooksul tänase vastase vastu Goodison Parkil on lastud lüüa endale vaid kaks väravat, kahel korral jäeti Liverpool üldse nulli peale.

Kolmandaks on tegemist ikkagi Merseyside derbyga ja see on Inglismaal midagi enamat, kui lihtsalt üks koduliiga kohtumine.

Meeskonnad on sel hooajal ka korra kohtunud ning väga võitluslikus mängus suutis Liverpool Origi viimase minuti õnneväravast võtta 1:0 võidu. Pakume, et koduväljakul suudab Everton osutada veel suuremat vastupanu ja kohtumine võiks jääda 0:0 või 1:1 viiki.

Meie valikud:

  • Kohtumine jääb viiki (4.16 @ Coolbet)
  • Alla 2.5 värava (1.94 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 83€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds