Jälgi meid

Ennustusvihjed

Boston Celtics vs Houston Rockets ennustusvihjed

NBA pakub pühapäeva õhtul Eesti televaatajale tõelise maiuspala, kui omavahel kohtuvad suure ajalooga Boston Celtics ja James Hardeni juhitav Houston Rockets. Mõlemad klubid on enda konverentsides kõikide ennustuste kohaselt ühed suurimad pretendendid ida-ja läänekonverentside finaalikohtadele peale favoriite nagu Golden State Warriors ja Philadelphia 76ers. Nii hoitakse ka tabelites võrdselt viiendaid kohti ja võideldakse hetkel eelkõige play-offi koduväljakueelise eest.


Celtics vs. Rockets
Pühapäev, 3. Märts, 2019
Mäng algab: 22:30
Ülekanne: Kanal 12

Ennustusvihjed
Boston Celticsi võit AH-2.5 punkti 1.92 @ Coolbet

Üle 226.5 punkti 1.92 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Viimases viies omavahelises kohtumisest on võtjana väljunud alati koduväljakul mängiv meeskond.
  • Houston Rockets juhib sissevisatud kolmepunktivisete arvestuses hetkel NBA-d. Lausa 41% nende punktidest tuleb kaare tagant.
  • Boston on viimasest viiest kodukohtumisest võitnud vaid kaks.

Bostoni meeskonnas on väga palju talenti ning häid korvpallureid, kuid eksperdid näevad, et kõik mehed ei leia endale õiget rolli või pole rotatsioonis oma kohta leidnud. Houston Rockets aga mängib ühte omalaadsemat rünnakut terves NBA-s, kui pall on väga suures osas staarmängija James Hardeni valduses ning sellele mehele on ka platsil kõik lubatud. Statistika näitab, et selline mängustiil on siiski meeskonnale toonud kasu ja võiduprtosendilt on viimased aastad ühe edukamad viimase paarikümne aasta jooksul.

Viimases kohtumises tassiski James Harden lausa oma 58 punktiga meeskonna võidule. Kas ka Bostoni vastu suudab eelmise hooaja MVP sama? Meie ei usu seda. Boston Celticsi peatreener on tõestanud ennast mitmekülgse taktikuna ning just kaitsespetsina. Tõenäoliselt on neil Houston Rocketsi rünnaku peatamiseks piisav plaan, et hoida neid 110 punkti juures ja ise võit ära võtta.

Houston Rockets on meeskond, mis aga naljalt alla 110 punkti ei viska. Boston Celtics on smauti selline meeskond, et kui püssi paukuma saab, siis on skoor väga kerge tulema. Aga seda just teatud meeskonda vastu, kes liiga organiseeritud kaitset ei mängi ning jätab mängijatele üsna palju ruumi tegutsemiseks. Houston Rockets on just selline meeskond ning usume, et seetõttu näeme ka üsna suureskoorilist mängu.

Meie valikud:

  • Boston Celticsi võit vähemalt kolmega (1.92 @ Coolbet)
  • Üle 226.5 punkti (1.92@ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds