Jälgi meid

Ennustusvihjed

Eurovisiooni finaali ennustusvihjed

Eurovisiooni lauluvõistlus on jõudmas kulminatsioonini. Laupäeval selgitatakse 26 esituse seast välja tänavune võidulaul. Hea meel on tõdeda, et finaalis näeme ka Eestit. Victor Crone lauluga “Storm” tuleb lavale 18-nda artistina.

Artiklis ennustame Eesti lõpliku tulemust ning tõstame esile kaks muusikapala, millel näeme potentsiaali kõrgele kohale.


 Eurovisiooni finaal
Laupäev, 18. mai 2019
Algab: 22:00
Ülekanne: ETV

    Eesti top15 (2.15 @ Coolbet)
Itaalia top3 (3.35 @ Coolbet)

     Malta top10 (2.3 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Kui kõrgele kohale võiks Eesti lõplikus pingereas jääda? Usume, et täieliku õnnestumise korral top15. Žürii punktid jäävad tõenäoliselt üsna madalaks. Tegemist on keskmise raadio-popiga, millega kohtunike südameid ei võida. Eriti veel Balkani ning Lõuna-Euroopa riikides. Kuid rahvale võiks see laul meeldida. Aviiciliku stiiliga võib oodata palju hääli nii Skandinaaviast, Lääne-Euroopast kui ka muidugi Austraaliast.

Kihlveokontoritel on poolfinaalidest täpsemad tulemused ning on näha, et nüüd hinnatakse Eesti võimalusi tublisti kõrgemaks, kui enne poolfinaali. See tähendab, et poolfinaali tulemuste järgi saavutas Victor Crone arvatust parema resultaadi, mis süstib optimismi ka finaaliks. Ennustades Eestit top 15 riigi sekka on võimalik raha tagasi teenida rohkem kui kahekordselt.

Meie esimene üllataja – Itaalia ja Mahmood “Soldi”. Ennustame sellele laulule kohta esikolmikus. Itaalia on üks nendest riikidest, mis pääseb iga aasta otse finaali. Rahvale meeldib see laul tohutult. Youtubes on just Itaalia laulu enim kordi kuulatud ning seda ülekaalukalt. See eristub tugevalt klassikalistest Eurovisiooni lauludest ning jääb kuulajale meelde. Saapamaa võiks lausa olla üks favoriite esikohale, kuid keeruline on prognoosida, kas žüriilt saadakse piisavalt tuge. Pigem mitte. Siiski peame võimalusi Itaalia jõudmiseks top3 üle keskmise tugevaks.

Teine alahinnatud üllataja – Malta ja Michela “Cameleon”. Jällegist tegemist fännisõbraliku lauluga, mis peaks rahvalt tooma kõrged punktid, kuid žüriilt pigem madalad. Usume, et sellest piisab siiski tulemiseks esikümnesse. Väga meeldejääva ja nö. catchy refrääniga muusikapala. Järjekorras ollakse kohe esimene. Ühelt poolt võib see olla miinuseks, kuid samas on kuulajate meeled veel värsked ning sümpaatsus laulu vastu kergem tulema.

Meie valikud:

  • Eesti top15 (2.15 @ Coolbet)
  • Itaalia top3 (3.35 @ Coolbet)
  • Malta top10 (2.3 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 67€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds